Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Tupai – jakość na lata

Tupai – jakość na lata

2021-12-22 10:07

Tupai – jakość na lata
 
Tupai to synonim niezawodności, unikatowej formy i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Każda klamka powstaje w sposób zintegrowany w zaawansowanym procesie technologicznym, na który składają się między innymi takie etapy jak: kucie, odlewanie ciśnieniowe, gratowanie, obróbka skrawaniem, polerowanie, aż po najbardziej charakterystyczny dla marki proces galwanizacji, dający możliwość stworzenia ponad 140 różnorodnych powłok. Co istotne, wszystkie te etapy odbywają się we własnej fabryce w Portugalii i pod stałą kontrolą wykwalifikowanych pracowników. Umożliwia to stworzenie produktów klasy premium, spełniających wymogi najbardziej wymagających klientów.
 
fot. TUPAI, klamka do drzwi

klamki Tupai

Klamki Tupai zaprojektowane są tak, aby zapewnić łatwy montaż przy jednoczesnej gwarancji wygodnego i długiego użytkowania. Wszystko to, dzięki unikatowym cechom takim jak:
• wykorzystanie do produkcji tylko najwyższej jakości materiałów (mosiądz, znal, stal),
• solidny mechanizm oparty na sprężynach samopoziomujących, który zapobiega opadaniu rękojeści,
• najwyższa klasa wytrzymałości mechanizmów - gwarancja 200 tysięcy cykli,
• łatwy montaż na tzw. „klik”,
• estetyczny wygląd, dzięki ukryciu wszystkich elementów montażowych,
• możliwość dostosowania klamek do drzwi o grubości do 60mm,
• rozety WC dostępne w wersji 4mm, 6mm oraz do drzwi o grubości 36-60mm,
• gwarancja niezmienności wzorów,
• jakość potwierdzona certyfikatami norm ISO 9001-2015, ISO 14001-2015 oraz EN1906.
 
fot. TUPAI, klamka do drzwi

klamki TupaiDodatkowo szeroki wachlarz produktów, począwszy od klasycznych klamek na rozetach 11 mm, przez prostokątną serię Angulus (w tym klamki na rozetach ukrytych), aż do nowoczesnej linii 5S (z rozetami 5 mm), sprawia, że produkty Tupai doskonale sprawdzają się w każdym wnętrzu – czy to klasycznym, minimalistycznym, loftowym czy rustykalnym.
Warto również pamiętać, że Tupai to nie tylko klamki do drzwi wewnętrznych. Marka w swojej szerokiej ofercie posiada również klamki okienne, klamki do drzwi zewnętrznych, uchwyty do drzwi przesuwnych, zamki i inne akcesoria drzwiowe.
 
fot. TUPAI, klamka do drzwi

klamki TupaiŹródło: Tupai

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>