Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Drewno w nowoczesnym wnętrzu

Drewno w nowoczesnym wnętrzu

2017-09-20 11:50

Drewno to naturalny materiał, który zawiera w sobie wszystko to, co ponadczasowe i szlachetne. Zastosowanie go przy wykończeniu wnętrz jest równoznaczne z troską o wysoką jakość i z zamiłowaniem do otaczania się eleganckimi przedmiotami. Co istotne – drewniana podłoga sprawdzi się w każdym stylu, nie tylko w klasycznych wnętrzach, lecz także w bardziej współczesnych aranżacjach. Sprawdź, jak urządzić nowoczesny salon z efektowną, drewnianą podłogą.
 
Drewno jest materiałem szlachetnym i uniwersalnym, który nigdy nie wyjdzie z mody. Sprawia, że nawet surowe, ascetyczne wnętrze staje się cieplejsze i bardziej przytulne.

fot. Fotolia

wnętrze

Minimalistyczny salon z drewnem w roli głównej
Naturalne drewno doskonale współgra z nowoczesnym designem. Współczesne aranżacje (w stylu loftowym czy skandynawskim) bazują na maksymalnym ograniczeniu elementów wyposażenia wnętrz. Najważniejsza staje się funkcjonalność i prostota – w nowoczesnym salonie nie ma miejsca na liczne dodatki zbierające kurz. Gdy mebli czy dekoracji jest niewiele, ogromne znaczenie ma ich jakość i dopasowanie do charakteru wnętrza. Dlatego też istotne dla wystroju stają się elementy konstrukcyjne – ściany i podłogi. To ich wyjątkowy kolor czy szlachetna faktura mają przykuwać uwagę i tworzyć luksusowy styl wnętrza. Wyrafinowaną dekoracją staną się m.in.: Zobacz więcej porad na temat tego, jak urządzić minimalistyczne wnętrze.


fot. Fotolia

wnętrze

Udane duety z drewnem
Drewno doskonale komponuje się z innymi modnymi materiałami. W połączeniu z wełnianymi czy lnianymi dodatkami pozwoli stworzyć salon w stylu rustykalnym, z kolei skontrastowane z kamieniem będzie bazą dla aranżacji industrialnej.

Warto zestawiać je także z materiałami takimi jak:
  • surowa cegła – ściana z cegły i drewniana podłoga to kwintesencja wielkomiejskiego stylu loftowego, znanego z najpopularniejszych amerykańskich seriali;
  • stal i szkło – drewno ociepli surową aranżację bazującą na tych chłodnych, industrialnych materiałach;
  • beton – połączenie betonowych i drewnianych paneli na ścianie pozwoli uzyskać oryginalny efekt, który przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom wnętrz eklektycznych i loftowych.
Sprawdź więcej naszych inspiracji!
Salon w stylu amerykańskim
Salon w stylu hygge

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy twój czas!
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie!

Wybierz sklep i termin >>