Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Nowoczesna ościeżnica Sara Pro od Invado

Nowoczesna ościeżnica Sara Pro od Invado

2017-06-28 13:36

Sara Pro to ościeżnica niewidoczna gołym okiem. Sprawia, że ściany stanowią jedną płaszczyznę z drzwiami. To optycznie powiększa pomieszczenie i dodaje mu lekkości.

fot. Invado

ościeżnica

ościeżnica

ościeżnica

ościeżnica

 
Nowoczesny wygląd drzwi
 
Niewidoczne ościeżnice to coraz bardziej popularne rozwiązanie przy aranżacji wnętrz. Szczególnie tych nowoczesnych i minimalistycznych. Przykładem tego jest nowoczesna ościeżnica Sara Pro od Invado, która wprowadza zupełnie nową jakość w urządzaniu pomieszczeń. - Niewidoczna ościeżnica Sara Pro idealnie komponuje się ze specjalnie dla niej przygotowanymi drzwiami Norma Decor 1, które można samodzielnie pomalować lub wytapetować, jak klasyczną ścianę, a także w każdej chwili dowolnie zmienić ich kolor. To już zależy od naszego pomysłu i inwencji twórczej - mówi Adam Hucz z firmy Invado.

fot. Invado

drzwi

Sara Pro - nowa jakość w urządzaniu mieszkań
 
W ofercie Invado ościeżnica Sara Pro występuje w wersji zewnętrznej i wewnętrznej. Sara Pro zewnętrza to ościeżnica pojedyncza mocowana do ściany gipsowo-kartonowej lub murowanej. Montowana jest ona na dwa zawiasy, które w tym przypadku otwierane będą 180° na zewnątrz. Z kolei Sara Pro wewnętrzna to ościeżnica niewidoczna montowana na dwa zawiasy do ściany gipsowo-kartonowej lub murowanej. W tym przypadku drzwi otwierane będą 90° do wewnątrz. Przygotowane do niej drzwi Norma Decor 1 od Invado należą do klasycznych drzwi płaskich. Charakteryzują się wysoką estetyką i dobrą jakością, a przy tym sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera „domowego” charakteru.
 
Więcej informacji o niewidocznej ościeżnicy Sara Pro oraz drzwiach Norma Decor można znaleźć na stronie http://www.invado.pl/produkty/oscieznice/oscieznica-niewidoczna-sara-pro
Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.