Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Loft w wielu odsłonach! Czyli detale które tworzą niepowtarzalne wnętrze.

Loft w wielu odsłonach! Czyli detale które tworzą niepowtarzalne wnętrze.

2021-07-19 09:25

Nowoczesne połączenie drewna i czerni to obecnie silny trend we wnętrzach. Świetnie sprawdza się w przestrzeniach loftowych. Czerń dodaje drewnianej fakturze głębi, a w przypadku drzwi sprawia, że są one wyraźniejszym elementem aranżacji. Świetną propozycją do nowoczesnych wnętrz w tym stylu będą drzwi o drewnianej fakturze połączone z czarną ościeżnicą oraz klamką. To właśnie czarne detale będą przyciągać uwagę i świetnie kontrastować z drewnianą fakturą. Połączenie czarnej ościeżnicy i drewnianego wykończenia skrzydła doskonale prezentuje się w modelu Lofty z kolekcji marki Pol-Skone oraz w modelu Espina gdzie dodatkowo zastosowano czarne przeszklenie skrzydła. Idealnym detalem tworzącym wraz z ościeżnicą oprawę takiego projektu będą czarne klamki z kolekcji Aprile marki Enger.
 
Wzory z kwadratową rozetą to świetna propozycja dla entuzjastów prostych form – wśród klamek Aprile uwagę przykuwają zarówno modele szerokie jak też subtelne, minimalistyczne modele o delikatniejszej formie. Okrągła rozeta świetnie nawiązuje do industrialnego charakteru fabrycznych elementów w loftowym wnętrzu i zapewnia aranżacji wyjątkowy charakter.
 
fot. drzwi Lofty, Pol-Skone; klamki Aprile: PINA, PYROLA, LUNARIA.
 

drzwi Lofty klamki Aprile
Klamka PINA / AprileKlamka PYROLA / AprileKlamka LUNARIA / Aprile

 
fot. drzwi Espina, Pol-Skone; klamki Aprile: ARABIS, AZALIA.
 

drzwi Espina klamki Aprile

Klamka ARABIS / Aprile


Klamka AZALIA /Aprile

 
Autor: Małgorzata / DDD
Źródło: Pol-Skone; Aprile.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>