Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Młodzieżowy pokój

Młodzieżowy pokój

2017-04-24 13:13

Urządzając pokój dla nastolatka powinniśmy wziąć pod uwagę jego gust i zainteresowania. Pamiętajmy także o wygodzie i bezpieczeństwie. Także podczas doboru drzwi wewnętrznych.

fot. Invado

drzwi invado

Większość nastolatków marzy o własnym pokoju, a gdy już go otrzyma, to traktuje jak prywatną twierdzę. Przebywa tam większość dnia, zatem nie bez znaczenia jest wystrój oraz dodatkowe elementy, w tym drzwi wewnętrzne. Dlatego planując strefę dla nastolatka warto pomyśleć o drzwiach, które z jednej strony będą trwałe i bezpieczne, z drugiej zaś zapewnią mu poczucie intymności.fot. Invado

drzwi invado drzwi invado

Własny pokój
Dorastające dziecko coraz częściej zamyka się we własnym pokoju. Chce być samo, z kolegami, albo po prostu w ciszy odrobić lekcje. W takim przypadku nie bez znaczenia są drzwi, które tworzą niepowtarzalny klimat pokoju, a jednocześnie są gwarancją pewnej prywatności. Dla reszty domowników też jest to istotne. Szczególnie jeżeli młody człowiek lubi głośno słuchać muzyki, bądź często rozmawia przez telefon. Dlatego warto wybrać drzwi solidne, które wszystkim dadzą poczucie komfortu- np. modele z kolekcji Averno od Invado. Pomogą one urządzić przytulny pokój, w którym dobrze spędza się czas - mówi Adam Hucz z firmy Invado.
 
Pokój z przeszkleniami
W mniejszych i ciemnych pomieszczeniach sprawdzą się drzwi z dużą ilością przeszkleń. Optycznie powiększą pokój, przepuszczając między pomieszczeniami więcej światła. Przykładem tego jest kolekcja Vinadio. - Duże przeszklenia zastosowane w tych drzwiach doświetlą każde wnętrze. Jednocześnie zastosowane w tych modelach szyby satinato pozwalają zachować intymność – nie widać co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Wyjątkowy styl Vinadio doda pomieszczeniu nietuzinkowego charakteru, co z pewnością doceni każdy nastolatek – podkreśla A. Hucz z Invado.
 
Wybierając drzwi do pokoju nastolatka warto ostatecznie zapytać dziecko o zdanie. Niech w miarę możliwości ma wpływ na wygląd i klimat swojego pokoju. Poza tym wybrane przez siebie rzeczy będzie bardziej doceniał i dbał o nie. Co z pewnością stanowić będzie dodatkowy atut wspólnego wyboru.
 
Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy twój czas!
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie!

Wybierz sklep i termin >>