Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Przepis na wnętrze skandynawskie

Przepis na wnętrze skandynawskie

2015-07-31 08:24

Przepis na wnętrze skandynawskie
Chłodne, jasne wnętrze pełne elementów graficznych i kolorowych dodatków – styl skandynawski jest z nami już od jakiegoś czasu, lecz nie zanosi się na to, by prędko wyszedł z mody. Nic dziwnego! Charakterystyczne chłodne, jasne kolory to doskonała baza dla niczym nieograniczonych wariacji. By stworzyć stylowy wystrój ulubionego wnętrza, najlepiej zacząć od jasnej podłogi.
FOT. Quick-Step, panele podłogowe DESKI BIAŁE

Biel to najlepszy kolor bazowy dla ścian i podłóg we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim. Wybór bezbarwnej bazy sprawia, że pomieszczenie nabiera spokojnego uroku i wydaje się bardziej przestronne. Jasna podłoga dodaje objętości niezbyt wysokim pomieszczeniom. Świeży wygląd to charakterystyczna cecha domów z północy Europy. Każde wnętrze odzwierciedla jednak indywidualny gust właścicieli. Wybierając jasne kolory jako podstawowe, możemy łatwo wyeksponować przedmioty osobiste i fotografie, unikając przy tym wrażenia bałaganu.

Nowoczesne białe deski oraz wygoda i ekonomia laminatu: białe wykończenie kolekcji Quick-Step Impressive łączy zatem dwie bardzo ważne cechy. Kolekcja Impressive słynie z realistycznego wyglądu i tekstury drewna. Dodatkowym plusem jest całkowita wodoodporność, dzięki czemu podłogę można wykorzystać w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci, takich jak przedpokoje, łazienki i kuchnie.

NAJLEPSZE Z NATURY
Jeśli przywołamy obraz cudownych lasów i jezior Skandynawii, nie zdziwi nas fakt, że mieszkańcy tej części Europy przenoszą otwartą przestrzeń do wnętrz swoich domów. Kluczową rolę w tym procesie pełnią naturalne materiały – nie tylko poroże jelenia czy ciekawie wygięte gałęzie, lecz także elementy z jasnego surowego drewna.

Jeśli jasne drewno wyda się Państwu zbyt sterylne lub wolą Państwo cieplejszy odcień, naturalne drewno to doskonały wybór, który pomoże stworzyć skandynawski klimat. Naturalne właściwości drewna (pęknięcia i sęki) nadają wnętrzu żywy charakter i urok nowoczesności. Przeprowadziwszy szereg starannych badań, nasi projektanci stworzyli laminowaną podłogę Quick-Step Sosna Naturalna, która do złudzenia przypomina naturalne drewno. Wykończenie inspirowane szwedzkimi sosnami utrzymuje się aż do krawędzi złączeń, a panele schodzą się w sposób, który sprawia wrażenie, że mamy do czynienia z prawdziwym drewnem.

KOLOROWY AKCENT
Na koniec wnętrze należy ożywić, dodając odrobinę koloru: mogą to być poduszki, lampy czy designerskie akcesoria w żywych odcieniach. Wśród Skandynawów popularne są designerskie plakaty oraz świeczniki i świece w soczystych barwach – to właśnie te szczegóły sprawiają, że styl skandynawski jest tak wyjątkowy i spersonalizowany!


Autor: Quick-Step
Fot: Quick-Step

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>