Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Jaka podłoga najlepsza na ogrzewanie podłogowe?

Jaka podłoga najlepsza na ogrzewanie podłogowe?

2017-04-24 11:53

Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym? To sposób na ciepłą podłogę przez cały rok. Takie rozwiązanie sprawdza się w salonie, sypialni, łazience oraz w ciągach komunikacyjnych i pozwala zastosować oprócz płytek ceramicznych również panele podłogowe.

fot. Arbiton

ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe ma swoich zwolenników najczęściej wśród osób, które mieszkają w domach jednorodzinnych.
Owszem – montaż takiego rodzaju ogrzewania łatwiej wykonać, planując je na etapie projektowania domu, ale to nie oznacza, że nie można go użyć w mieszkaniu w bloku.
Marzysz o pięknej podłodze i ogrzewaniu podłogowym? Sprawdź, czy ten duet ma szansę znaleźć zastosowanie w Twoim domu.fot. Arbiton

ogrzewanie podłogowe

Odwieczny dylemat, co wybrać na ogrzewanie podłogowe – panele, deski drewniane, podłogi winylowe?

Obecnie najczęściej polecanym pokryciem na tego systemy grzewcze są panele podłogowe z zastosowaniem odpowiedniego podkładu, który nie stanowi izolacji termicznej. Tak dobrana konfiguracja zapewnia duża sprawność systemu grzewczego, a co za tym idzie minimalizację kosztów. Coraz częściej na tego typu systemy grzewcze poleca się podłogi winylowe, które niewielka grubością, a zarazem w większości przypadków litą strukturą cechują się najniższym oporem cieplnym. W obu przypadkach przed zakupem należy upewnić się u sprzedawcy, czy dana podłoga jest dedykowana na system grzewczy, który chcemy lub mamy już zamontowany w naszym domu.

Wielu Klientów mając podłogowy system grzewczy chce koniecznie zamontować na nim podłogę drewnianą. Nic nie stoi na przeszkodzie. Ważne w takim przypadku jest zastosowanie podłóg z gatunków, które nadają się do takiego zastosowania (np. dąb). Użycie niewłaściwych gatunków może doprowadzić nawet do zniszczenia podłogi. Zaleca się również przy instalacji podłóg drewnianych na system grzewczy, jej przyklejenie. Takie rozwiązanie zmniejsza oporność cieplną, a więc zwiększa skuteczność ogrzewania. Zastosowane grunty/kleje, ewentualnie lakiery/oleje muszą być dedykowane dla podłóg z systemami grzewczymi.
 
Myślisz o stylu skandynawskim, rustykalnym, a może wnętrzach inspirowanych naturą? Piękne i trwałe podłogi pomogą Ci stworzyć wymarzone aranżacje, które będą nowoczesne i dobre dla Twojego domu.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>