Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Kamień na podłodze czy imitujące płytki panele podłogowe?

Kamień na podłodze czy imitujące płytki panele podłogowe?

2017-04-07 09:11

Marmur, granit, trawertyn – naturalne kamienie stanowią efektowne wykończenie posadzki w domu, jednak nie tylko ze względu na koszty warto zastanowić się, czy faktycznie sprawdzą się jako płytki w salonie czy w sypialni. Rozwiązaniem, które godzi estetykę i funkcjonalność bez nieprzyjemnego chłodu ceramiki, są panele podłogowe.

fot. Quick-Step

podłoga

Dlaczego warto położyć panele podłogowe, które będą pełniły rolę płytek?
Po pierwsze są łatwe i szybkie w montażu oraz nie wymagają klejenia do podłoża. Poza tym to trwały materiał, przy czym należy zwrócić uwagę na odpowiednią grubość i klasę jego ścieralności. Dobrym wyborem będą panele o grubości 8-10 mm i klasie AC5 oraz AC6. Pamiętaj też o innym istotnym parametrze, czyli klasie użyteczności, jaka określa dopuszczalne natężenie ruchu. Chcesz, żeby panele w Twoim domu zachowały swój piękny wygląd na długo? Zobacz, jak prawidłowo je pielęgnować.fot.Balterio

podłoga

Panele podłogowe jak płytki z naturalnego kamienia
Płytki ceramiczne są praktyczne – to fakt. Kładzie się je głównie dlatego, że łatwo utrzymać je w czystości w pomieszczeniach wymagających częstego sprzątania. Mają jednak pewną charakterystyczną właściwość, a mianowicie – wrażenie chłodu, jakie dają we wnętrzach. O ile nie przeszkadza to szczególnie w łazience lub kuchni, o tyle w salonie i sypialni, które powinny być przytulnie ciepłe, może to powodować dyskomfort. Zamiast płytek do aranżacji z podłogą z naturalnego kamienia w roli głównej pomyśl o wyborze nowoczesnych paneli – dzięki różnym dostępnym dekorom, sprawdzą się one w wielu stylizacjach. Szukasz pięknego wykończenia podłogi w swoim domu? Oprócz drewna warto wziąć pod uwagę inne materiały, które doskonale imitują naturalne odcienie i struktury kamieni. Nie mów od razu „nie” panelom podłogowym. Daj im szansę i poznaj ich możliwości. Na stronie www.ddd.com.pl z pewnością znajdziesz swojego faworyta.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.