Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Blog Invado!

Blog Invado!

2017-03-22 14:41

Bloginvado.pl to vademecum dla wszystkich tych, którzy stoją przed wyborem drzwi. Nowy adres w sieci działa od 1 marca. Można na nim znaleźć praktyczne informacje dotyczące wyboru drzwi, wskazówki techniczne oraz porady wnętrzarskie.
 
Poszukiwania odpowiedzi na pytania ułatwia przejrzysta formuła bloga, który jest podzielony na pięć głównych działów: porady techniczne, porady wnętrzarskie, drzwi, klamki i listwy. W każdym z nich znajdują się fachowe informacje oraz zdjęcia, które stanowią znaczący element strony.
 
Firma Invado, która prowadzi bloga, podejmuje interesujące tematy związane z urządzaniem pierwszego mieszkania, wyposażeniem nieruchomości pod wynajem, doświetlaniem wnętrz poprzez właściwy wybór skrzydeł drzwiowych. Autorzy tekstów tłumaczą czym różnią się drzwi prawe od lewych, modułowe od płaskich, jak właściwie dobrać ościeżnicę i dbać o drzwi, by służyły nam długie lata.
 
Dzięki wyszukiwarce znajdującej się w prawym górnym rogu strony, w prosty i szybki sposób można odnaleźć określone frazy, a wszystko to pod adresem: www.bloginvado.pl
 
Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.