Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Jak wybrać modne drzwi wewnętrzne?

Jak wybrać modne drzwi wewnętrzne?

2017-02-07 11:46

Drzwi pełnią funkcje nie tylko praktyczne – są również ważnym elementem wyposażenia, podkreślającym styl domowników. Jeśli dążysz do tego, by Twoja aranżacja była na czasie, warto przyjrzeć się aktualnym trendom panującym w branży wnętrzarskiej.
 
Przed wybraniem odpowiedniej stylistyki warto ustalić podstawowe kwestie techniczne. Na początek trzeba się zastanowić, jaki rodzaj drzwi będzie potrzebny. W kuchni i łazience zakłada się zwykle drzwi otwierane na zewnątrz – zaleca się tak ze względu na kwestie bezpieczeństwa oraz zwykle niewielki rozmiar tych pomieszczeń.

fot. DRE

drzwi

Ciepła Skandynawia, czyli drzwi w stylu minimalistycznym
 
Estetyka skandynawska wciąż święci triumfy i wydaje się, że nie zamierza oddawać pierwszego miejsca wśród najpopularniejszych stylów wnętrzarskich. Wystarczy spojrzeć na aranżacje ze znanych profilów wnętrzarskich na Pintereście czy przejrzeć propozycje blogerów, by utwierdzić się w przekonaniu, że skandynawskie zestawienia są i jeszcze długo będą bardzo na czasie. W aranżacji minimalistycznej najważniejsze są: umiar kolorystyczny, nawiązanie do natury oraz oszczędność w zdobieniach. Te zasady dotyczą także wyboru drzwi wewnętrznych. W trendach obecnie są drzwi w stylu skandynawskim – nawiązujące do reguły odniesienia do natury. Jeśli chodzi o kolorystykę, do wyboru pozostają klasyczne o białym wybarwieniu lub też ciepły, jasny brąz dębowych wykończeń. Modne minimalistyczne drzwi powinny mieć także dość prostą budowę – dodatkowe zdobienia nie są w tym wypadku mile widziane.

fot. CAL

drzwi

Powrót do korzeni jest trendy! Wybierz drzwi w stylu rustykalnym
 
Dużą popularnością cieszą się także wnętrza przypominające wiejskie, babcine izby, w których królują naturalne materiały, przede wszystkim drewno. We współczesnych interpretacjach występują także elementy wyposażenia celowo postarzane (shabby chic) lub też o bardzo prostych formach. Jeśli szukasz drzwi w stylu rustykalnym, powinieneś skupić się przede wszystkim na produktach drewnianych, nawiązujących do dawnych czasów. Możesz zdecydować się na drzwi przywołujące na myśl dom babci na przedmieściach – z delikatnymi liniami wykończenia i ciepłym odcieniem brązu - dostępne na stronie www.ddd.com.pl.


 
Chłód nowoczesności – zdecyduj się na modernistyczne przeszklenia
 
Modernistyczny design wciąż jest na topie. Zimna kolorystyka, proste geometryczne formy, nowoczesne materiały, takie jak tworzywo sztuczne czy szkło – wszystkie te cechy powinny znaleźć się w mieszkaniu w stylu modern. Takie też powinny być drzwi utrzymane w tej stylistyce. Jeśli chcesz, by wystrój domu był zawsze trendy, wybór stylistyki modern to strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Wciąż powstają kolejne udogodnienia technologiczne sprzętów domowych, których obecność nadaje mieszkaniu modernistycznego sznytu. Aby całość wystroju dobrze komponowała się z urządzeniami, warto postawić na drzwi w tej samej estetyce. Nowoczesny wygląd wnętrza zapewnią drzwi wykonane ze szkła. Dodatkowym atutem wykorzystania tego surowca jest optyczne powiększenie przestrzeni. Chcesz wiedzieć więcej o szklanych drzwiach i poznać propozycje ich wykorzystania? Przeczytaj wpis na naszym blogu >>.

fot. Pol-Skone

drzwi

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>