Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Jakie drzwi do sypialni?

Jakie drzwi do sypialni?

2016-12-06 09:19

Wybór drzwi do sypialni to bardzo indywidualna kwestia. Zależy w dużej mierze od naszych preferencji, gustu i stylu życia. Nie bez znaczenia jest też powierzchnia mieszkania oraz jego projekt.

fot. Invado

drzwi invado

Sypialnia, jako oaza spokoju
Przede wszystkim trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy w sypialni zależy nam na całkowitym wyciszeniu i odcięciu się od wszelkich niepotrzebnych bodźców. Jeżeli tak, to powinniśmy wybrać drzwi pełne, które zapewnią spokój, prywatność i ograniczą wpadające z przedpokoju światło. W połączeniu z zaciemniającymi okna roletami, pozwoli to stworzyć pomieszczenie, w którym będziemy mogli wypocząć nawet w upalne i słoneczne dni. Warto się na nie zdecydować jeśli np. nasza sypialnia sąsiaduje z salonem, w którym toczy się życie rodzinne lub gdy bliscy do późna oglądają telewizję lub głośno słuchają muzyki.

fot. Invado

drzwi invado

Sypialnia pełna światła
Z kolei w przypadku gdy intymność nie jest dla nas priorytetem, warto rozważyć zakup drzwi szklanych lub przeszklonych. Symbolicznie oddzielą one pomieszczenie od reszty domu, ale pozostawią drogę dla światła i dadzą wrażenie przestronności. To docenią szczególnie właściciele sypialni o niewielkim metrażu. - Decydując się na drzwi z jednej kolekcji mamy do wyboru kilka wariantów przeszkleń, o mniejszej lub większej powierzchni, o różnej przeźroczystości i kolorze - mówi Adam Hucz z firmy Invado. - Doskonałym wyborem do sypialni są skrzydła z wąskimi szklanymi wstawkami, które wyglądają bardzo efektownie, ale nie zdradzają, co dzieje się po drugiej stronie drzwi. Takie rozwiązanie oferuje kolekcja Destino Unico - dodaje.
 
Sypialnia z funkcjonalnymi drzwiami
W niewielkim mieszkaniu sypialnia z reguły jest ciasna i mało ustawna, a nawet wydzielona kosztem innego pomieszczenia. Nie zmienia to faktu, że warto „ją zamknąć”. W tym przypadku doskonale sprawdzą się drzwi łamane Invado i systemy przesuwne - naścienne lub chowane w ścianę. Nie wymagają one tak dużo przestrzeni jak tradycyjnie rozwierane skrzydła. - Drzwi łamane dzielą się na dwie symetryczne części, które po otwarciu zajmują bardzo niewiele miejsca. Systemy przesuwne otwierają się wykorzystując powierzchnię ściany lub jej środek. Tak oszczędzamy cenną dla domu przestrzeń - podkreśla A. Hucz z Invado. Jedynym mankamentem jest niższa izolacja akustyczna pomieszczenia, co w przypadku sypialni, dla niektórych może mieć znaczenie.
 
Wybór drzwi do sypialni, czyli miejsca, w którym wypoczywamy i regenerujemy siły jest niezwykle istotny. Może wpłynąć na późniejszy komfort użytkowania. Warto zatem dobrze go przemyśleć.
 
Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy twój czas!
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie!

Wybierz sklep i termin >>