Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Zewnętrzne drzwi stalowe - jakie sa ich zalety?

Zewnętrzne drzwi stalowe - jakie sa ich zalety?

2016-10-20 12:55

Drzwi stalowe kojarzą się z reguły z prostymi zabezpieczeniami pomieszczeń gospodarczych. Coraz częściej można jednak spotkać je w domach prywatnych. Wbrew obiegowym opiniom, drzwi wykonane ze stali nie muszą wyglądać mosiężnie i nieatrakcyjnie – są bowiem dostępne w sprzedaży w wielu estetycznych i funkcjonalnych modelach. Zobacz, jakie są ich zalety.

fot. KR Center

drzwi stalowe

Drzwi tego typu są zbudowane ze stali pokrytej warstwą cynku, zabezpieczającą ją przed korozją. Arkusze blachy można zamocować na ramie, a pomiędzy nimi – warstwę materiału izolacyjnego. Ze stali często zrobione są także ościeżnice oraz kratownica, wzmacniająca całą konstrukcję.
 
Duży wybór wzorów – drzwi stalowe do każdej aranżacji
Powierzchnia drzwi stalowych może być lakierowana, powleczona dekoracyjną folią lub pokryta drewnopodobną płytą. Do wyboru jest wiele kolorów i wzorów tłoczeń. Bez problemu można więc znaleźć taki model, który będzie harmonijnie dopasowany do wyglądu elewacji – zarówno jeśli dom wykończony został w sposób nowoczesny, jak i klasyczny. Skrzydła dostępne są w wersji pełnej lub z przeszkleniami ze szkła hartowanego lub bezpiecznych pakietów szybowych.

fot. KR Center

drzwi stalowe

Drzwi do zadań specjalnych – trwałe i bezpieczne
Właściwości wykorzystywanych materiałów powodują, że drzwi stalowe charakteryzują się dość dużym współczynnikiem przenikania ciepła. Stanowią więc niezbyt dobrą izolację termiczną. Są jednak zdecydowanie bardziej stabilne i odporne na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne czy próby włamania, niż drzwi drewniane lub z PCV. Stal jest zatem najczęstszym surowcem w produkcji drzwi antywłamaniowych, które dodatkowo bywają wzmacniane hartowanymi prętami lub bolcami antywyważeniowymi. Zapewnia więc Twojemu domowi najwyższy stopień bezpieczeństwa. Drzwi stalowe charakteryzują się również niższą ceną niż drzwi drewniane.
 
Drzwi stalowe będą zatem doskonałym wyborem, jeśli szukasz:
  • stabilnych drzwi zewnętrznych do domu lub mieszkania;
  • drzwi zapewniających wysoki poziom ochrony przed włamaniem;
  • drzwi odpornych na zniszczenie;
  • drzwi łatwych w konserwacji.
Wyszukaj i sprawdź dostępne wzory drzwi zewnętrznych stalowych >>

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.