Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Jak urządzić przytulne mieszkanie? Zacznij od podłogi

Jak urządzić przytulne mieszkanie? Zacznij od podłogi

2020-11-18 09:53

Przytulne mieszkanie kojarzy się przede wszystkim z jasnymi, pastelowymi kolorami, miękkimi tekstyliami i nastrojowym oświetleniem. Tymczasem dużą rolę w aranżacji wnętrza, które sprzyja wypoczynkowi, odgrywa również odpowiednio dobrana podłoga. Jakie pokrycie posadzki wybrać, by stworzyć naprawdę przytulną aranżację? Podpowiadamy!
 
Z artykułu dowiesz się:
• jakie podłogi pozwalają stworzyć przytulne wnętrza,
• jakie są zalety drewnianej posadzki.

Dom to bezpieczna przestrzeń, w której można naładować akumulatory i zrzucić z siebie troski związane z życiem zawodowym. Nic więc dziwnego, że od dłuższego czasu największą popularnością cieszą się przytulne aranżacje, które ułatwiają wyciszenie się, a jednocześnie napełniają nową energią.
 

Mężczyzna pijący kawę z partnerką w przytulnym mieszkaniu

Przytulne wnętrza mieszkań a pokrycie podłogi
 
Na harmonijny, odprężający nastrój we wnętrzu wpływają nie tylko kolory, ale też kształty i faktury. Nowoczesne przytulne wnętrza są więc pełne przyjemnych w dotyku, miękkich materiałów i elementów wyposażenia o minimalistycznych, ale łagodnych liniach. Bardzo ważne okazują się również naturalne surowce – zdrowe, ciepłe i szlachetne.

Mogłoby się wydawać, że jeśli zależy ci na przytulnym wnętrzu, najlepszym rozwiązaniem na podłogę będzie miękki dywan z długim włosiem. My jednak wierzymy, że podstawą powinno stać się odpowiednie pokrycie posadzki.
Przytulne mieszkanie z drewnem w roli głównej
 
Co więc ułożyć na podłodze, by stworzyć przytulną aranżację? Oczywiście naturalne drewno! Podłogi drewniane są w końcu nie tylko szlachetne i eleganckie, ale też ciepłe w dotyku (docenisz to zwłaszcza rano, gdy zsuniesz z łóżka gołe stopy) i... zdrowe. Nie przyciągają alergenów i reagują na wilgotność i temperaturę powietrza, pozytywnie wpływając na odpowiedni mikroklimat we wnętrzu. W dosłowny sposób tworzą więc w domu dobrą atmosferę!

Deska na podłogę to jednocześnie sposób na wyciszenie wnętrza i odseparowanie go od niepożądanych dźwięków. Drewno wprawdzie słabiej tłumi hałas niż posadzka pokryta wykładziną, jednak zapewnia domownikom lepszy komfort akustyczny niż popularne twarde laminaty, które rezonują przy każdym kroku.

Jaki rodzaj drewnianej podłogi będzie odpowiedni do przytulnego wnętrza? Wybór wzorów i kolorów jest bardzo szeroki! My stawiamy na jak najbardziej neutralny wygląd posadzki, który łatwo dopasować do innych elementów wyposażenia wnętrza. Doskonale sprawdzi się więc dębowa deska w naturalnym kolorze lub deska delikatnie bielona, która dodatkowo optycznie rozjaśni i powiększy przestrzeń. Miłośnikom przytulnego wystroju w stylu rustykalnym spodoba się natomiast posadzka z widocznym usłojeniem.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>