Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Drzwi szklane – ładne i funkcjonalne

Drzwi szklane – ładne i funkcjonalne

2016-09-22 12:58

Drzwi szklane to ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że aranżacja nabiera niepowtarzalnego charakteru. Idealnie pasują do nowoczesnych pomieszczeń, wnętrz w minimalistycznym stylu, w których brakuje światła.
 
Niebanalne wnętrze ze szklanymi drzwiami
Drzwi wewnętrzne to jeden z warunków, by urządzić przytulne mieszkanie, pozwalające na zachowanie intymności oraz komfortu. Szczególnie jeżeli mieszka w nim kilkuosobowa rodzina. Dlatego kiedy chcemy mieć mieszkanie nowoczesne, przestronne, a także niezwykle praktyczne warto postawić na drzwi szklane lub z dużą ilością przeszkleń.  – Drzwi szklane nie mają drewnianej ramy. Skrzydło to po prostu tafla szkła o zróżnicowanym stopniu przezroczystości. Drzwi przeszklone natomiast posiadają ramę, w której osadzona jest szyba. W zależności od modelu przeszklenie stanowi mniejszą lub większą część skrzydła- wyjaśnia Adam Hucz z firmy Invado, producenta drzwi wewnętrznych.
 

drzwi invado drzwi invado


Dlaczego drzwi szklane?
Drzwi szklane sprawiają, że wnętrze nabiera niebanalnego, lekkiego charakteru. Poza tym optycznie je powiększają i rozświetlają, pozwalając swobodnie rozprzestrzeniać się światłu. To głownie sprawdza się w przypadku ciemnych pomieszczeń, choćby np. łazienki.  Jednak dzięki różnemu stopniowi przezroczystości pasują także do pomieszczeń, od których oczekujemy intymności. W tym przypadku zamiast szyby przezroczystej mamy do wyboru szybę satynową, która nie pozwala zobaczyć drugiej strony pomieszczenia. -  Wewnętrzne drzwi szklane Amber to aż dwanaście modeli o różnym stopniu przezroczystości i unikatowym wzornictwie. Zarówno nowoczesnym, minimalistycznym, jak i bardziej zdobnym, bogatym w ornamenty. Dzięki temu każdy, kto chciałby mieć drzwi szklane, wybierze te dla siebie najlepsze – podkreśla A. Hucz z Invado.
 
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Drzwi szklane produkowane są ze specjalnego szkła hartowanego, które jest aż siedmiokrotnie odporniejsze na stłuczenia od tradycyjnej tafli. Nawet jeśli dojdzie do jego rozbicia – choć o to niezwykle trudno, szyba rozsypie się na drobne kawałki o zaoblonych krawędziach. Jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie, również do domu, w którym mieszkają dzieci.
 

drzwi invado


Więcej informacji o drzwiach szklanych na www.invado.pl

Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.