Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Drzwi tworzące styl wnętrza

Drzwi tworzące styl wnętrza

2020-10-01 10:19

Drzwi wewnętrzne nie spełniają już tylko funkcji użytkowej, pozwalającej na oddzielenie jednego pomieszczenia od drugiego, choć oczywiście to ich zadanie podstawowe. Mają też niebagatelne znaczenie w tworzeniu aranżacji wnętrza, jego stylu i klimatu.
Jeśli chcemy, mogą pozostać niezauważone, wtapiając się w ścianę i tworząc tło, mogą również stanowić istotny element aranżacji naszego wnętrza, podkreślać jego charakter, podbijać klimat. Jeśli właśnie to drugie zadanie stawiacie przed Waszymi drzwiami poznajcie kolekcję Destino Unico od INVADO. Kolekcja ta została zaprojektowana z myślą o osobach, którym zależy na tworzeniu nieszablonowych wnętrz, a co za tym idzie tych, którzy szukają wyróżniających się i zapadających w pamięć drzwi. Drzwi, które można skomponować na miarę swoich potrzeb.
 
Zaprojektuj swoje drzwi
Kolekcję Destino Unico wyróżniają duże możliwości personalizacji. Możemy wybrać nie tylko liczbę przeszkleń, od drzwi pełnych po skrzydła z czterema przeszkleniami ale także ich kolor. Do wyboru mamy aż siedem różnych przeszkleń: mleczne satinato, ale też szyby w kolorze fioletu, wiśniowym, szarym, dwóch rodzajach czerni oraz pomarańczowym. Dodatkowo drzwi dostępne są w pięciu rodzajach oklein, w łącznie 24 kolorach. To daje naprawdę duże pole wyboru. W zależności od naszych wnętrzarskich marzeń możemy skomponować drzwi, które będą naprawdę niestandardowym wyróżnikiem naszych wnętrz.
 

drzwi invado drzwi invado


Drzwi dobrane do wnętrzarskiego stylu
W zależności wybranego od zestawienia kolorystycznego okleiny i szyb , drzwi Destino Unico sprawdzą się w różnych wnętrzarskich stylach. Do stylu minimalistycznego pasować będą drzwi białe z białą szybą satinato. Przy stylu kolonialnym sprawdzi się okleina w kolorze ciemnego drewna i pomarańczowe szybki.
Drzwi Destino Unico doskonale odnajdą się również w stylu loftowym. We wnętrzach, gdzie królują biele, szarości, metal, cegła, beton i drewno doskonale sprawdzi się wersja w okleinie dąb naturo z czarnymi i mlecznymi szybkami.

 

drzwi invado drzwi invado

Precyzyjne wykonanie, wysoka jakość
Destino Unico to drzwi okleinowane. Rama wykonana jest z płyty MDF oklejonej sztuczną okleiną. Wypełnienie skrzydła stanowią płyciny o grubości 22 mm i / lub szyba o grubości 4 mm. Szerokość wstawek szklanych wynosi 80 mm. Zgodnie z technologią Invado krawędzie pionowe skrzydeł zostały zaokrąglone, co czyni je bezpieczniejsze dla dziecięcych rączek, a także gwarantuje dłuższą trwałość. Okleina w drzwiach Invado łączona jest w głębi, a nie na krawędzi przylgi, dzięki czemu nie ma ryzyka jej rozwarstwienia.
 
Cena: od 569 zł netto
 
Autor: Invado
 

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>