Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Drzwi podwójne

Drzwi podwójne

2020-01-30 11:08

Drzwi podwójne kojarzone są z przestronnymi wnętrzami, w których jest wiele miejsca i bez martwienia się o przestrzeń można planować ich aranżację. Czy zatem podwójne skrzydła to rozwiązanie jedynie do dużych przestrzeni?
 
Podwójne skrzydła w dużych przestrzeniach
Drzwi podwójne najczęściej wybierane są do pomieszczeń biurowych lub domów z dużym metrażem. W pomieszczeniach mieszkalnych te powiększone skrzydła drzwiowe dobrze prezentować się będą np. w obszernym salonie z dużym wejściem. Jeżeli zależy nam na efekcie WOW bardziej niż na ścisłej intymności pokusić się możemy o duże przeszklenia, które dodadzą wnętrzu zdecydowanego charakteru.

Drzwi podwójne mogą być klasycznie otwierane klamką lub, dla odmiany, możemy wybrać te w wersji przesuwnej. Ten typ sprawdzi się w połączeniu lub wydzieleniu np. kuchni i jadalni

Drzwi podwójne w pomieszczeniach biurowych są elementem bardzo praktycznym. Wszędzie tam, gdzie ważna jest przepustowość, większe przejścia są bardziej komfortowe i zarazem bezpieczne. Wejście do sali konferencyjnej wyposażone w podwójne drzwi nie tylko zyskuje na estetyce, lecz również staje się ważnym elementem ułatwiającym przemieszczanie się ludzi pomiędzy pomieszczeniami.
 
Fot. INVADO - Drzwi dwuskrzydłowe Norma Decor

podwójne drzwi invado


Drzwi podwójne w mieszkaniach, czy to dobry pomysł?
Jeśli naszym marzeniem są podwójne drzwi to szukajmy sposobu, aby je zamontować nawet w mniejszych mieszkaniach. Być może w najmniejszych mieszkaniach się to nie uda, jednak w większych metrażach możemy się pokusić na takie rozwiązanie. Pamiętajmy jednak, by zaplanować to zanim się wprowadzimy bowiem wykucie większego otworu drzwiowego w późniejszym terminie może być już niemożliwe.
 
Drzwi podwójne, a pozostałe skrzydła w naszych wnętrzach
Drzwi podwójne nie będą jedynymi, które zostaną zamontowane w naszym domu, mieszkaniu czy biurze. Przy ich wyborze pamiętajmy zatem o tym, by były spójne estetycznie z pozostałymi drzwiami, które zostaną zamontowane w naszych wnętrzach. By uniknąć chaosu aranżacyjnego, warto zdecydować się na skrzydła z tej samej kolekcji. Dzięki temu uzyskamy spójną estetycznie przestrzeń.
Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>