Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Wyjątkowa kolekcja drzwi wewnętrznych Versano

Wyjątkowa kolekcja drzwi wewnętrznych Versano

2019-12-20 10:47

Lekkość i estetyka, czyli drzwi Versano
Kolekcja drzwi Versano od Invado zdecydowanie spodoba się tym, którzy poszukują skrzydeł z subtelnymi przeszkleniami i możliwością wyboru ich ilości. W kolekcji Versano mamy do wyboru 6 rodzajów skrzydeł od wersji pełnej ( bez przeszkleń), poprzez wersje z jednym, dwoma, trzema czy czterema przeszkleniami po wersję z pełną liczbą szyb. Tylko od naszych potrzeb zależy, którą z tych wersji wybierzemy dla siebie.

drzwi invado

 
Dzięki szybie Satinato, która przepuszcza światło, lecz jest nieprzeźroczysta (dzięki czemu nie widać tego, co się dzieje po drugiej stronie drzwi) każdy model z kolekcji sprawdzi się w szerokim spektrum pomieszczeń: od kuchni, przez sypialnię, pokój dziecka po łazienkę.

Dodatkowym atutem drzwi z kolekcji Versano jest charakterystyczne obniżenie, które dodaje drzwiom lekkości, a także industrialnego charakteru. Dzięki czemu kolekcja Versano pasuje do wszystkich nowoczesnych przestrzeni. Podkreśla ich elegancję oraz minimalistyczny look.
 

drzwi versano

 
Technologia
Rama drzwi wykonana jest z MDF-u, a wypełnienie skrzydła stanowią płyciny o grubości 22 mm i/lub szyby o grubości 4 mm lub 6 mm. Skrzydła okleinowane pojedyncze dostępne są w szerokościach od „60” do „100”, natomiast podwójne od „120” do „200”. Krawędzie pionowe drzwi Versano - zgodnie z technologią Invado - zostały zaokrąglone dla większego bezpieczeństwa domowników.

Drzwi Versano dostępne są w 6 rodzajach oklein i 22 kolorach.

Cena: od 459,00 zł netto

Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>