Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Drzwi na miarę… przegląd rynkowych trendów i nowości.

Drzwi na miarę… przegląd rynkowych trendów i nowości.

2019-12-18 10:49

Każdy z nas podczas projektowania lub planowania wyposażenia swojego domu podejmuje wiele ważnych decyzji, które wpływają na charakter całego projektu i determinują wiele późniejszych wyborów. Do takich kwestii należy niewątpliwie wybór drzwi wewnętrznych – najczęściej decydujemy się na nie biorąc pod uwagę kolorystykę wnętrza, charakter jego aranżacji oraz rodzaj i fakturę zastosowanych w nim materiałów. Warto więc przyjrzeć się najnowszym propozycjom i trendom na rynku drzwi, które producenci chętnie wprowadzają do swoich kolekcji.
 
fot. Modele drzwi Espina z kolekcji marki Pol-Skone

drzwi espina drzwi espina


Nowa odsłona drzwi fornirowanych.
Naturalny fornir jest bardzo eleganckim i jednocześnie naturalnym sposobem wykończenia powierzchni drzwi – wprowadza do wnętrza naturalne ciepło drewna. Szczególnie popularnym motywem dla drewnianych elementów we wnętrzach stała się w ostatnim czasie jodełka – czyli ukośne łączenie desek lub wzoru drewnianych słojów na powierzchni. Motyw ten jest chętnie stosowany na podłogach, czy ścianach – nic więc dziwnego że pojawia się także na drzwiach. Jodełka wygląda jeszcze bardziej efektownie w formie niesymetrycznego przesunięcia osi wzoru na powierzchni lub z zastosowaniem szyby.

Graficzne wzory.
Są chętnie stosowane we wnętrzach jako motywy tapet czy płytek ceramicznych. Wyraźne i kontrastowe – nadają elementom wyposażenia niepowtarzalny charakter. W delikatnej formie – np. jako frez na powierzchni – sprawiają że proste formy zyskują elegancką przestrzenność. Drzwi z delikatnym frezem zdecydowanie zaznaczają swoją obecność we wnętrzu a ich forma przykuwa uwagę – ale jednocześnie nie zaburzają harmonii innych elementów wyposażenia i świetnie z nimi współgrają.
 
fot. Nowe modele drzwi Sublime z kolekcji marki Pol-Skone

drzwi sublime drzwi sublime drzwi sublime drzwi sublime drzwi sublime drzwi sublime 

fot. Drzwi Estato z kolekcji Pol-Skone

drzwi estato

Na drugim biegunie graficznego ‘przełamania’ powierzchni znajdzie się zastosowanie wyraźnego, kontrastowego elementu – na przykład ciemnej szyby dzielącej powierzchnię jasnych drzwi. Taki element zdecydowanie przyciąga wzrok i staje się jednym z głównych punktów wnętrza.
 
fot. Okleina Lamistone CPL kolor czarny

drzwi okleina czarna


Ponadczasowa czerń i uniwersalne szarości.
Kolor czarny rozgościł się w naszych wnętrzach i z pewnością zostanie w nich na dłużej. Poza drzwiami malowanymi, czerń występuje także jako okleina – i tak marka Pol-Skone wprowadziła do rodziny laminatów Lamistone CPL kolor czarny który można zastosować do wybranego modelu drzwi okleinowanych /SEMPRE, IMPULS, DECO, DECO INVEST, DRZWI WEJŚCIOWE, DRZWI DŹWIĘKOIZOLACYJNE, OŚCIEŻNICE/. Laminat ten charakteryzuje się wysoką odpornością dzięki czemu – poza wnętrzami mieszkań może być także stosowany w budynkach użyteczności publicznej oraz w warunkach intensywnej eksploatacji stolarki drzwiowej np. w hotelach, biurach.
 


fot. Model Haptic, okleina Grafite i Titano

drzwi haptic drzwi haptic
Model Haptic zyskał natomiast dwie nowe odsłony – Grafite i Titano – dzięki czemu możemy dopasować jeszcze lepiej rodzaj szarości skrzydła drzwiowego do zastosowanych we wnętrzu odcieni.

fot. Pol-Skone
Autor: Małgorzata Fabrykiewicz 

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>