Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Białe drzwi wewnętrzne – jak wykorzystać je w aranżacji mieszkania

Białe drzwi wewnętrzne – jak wykorzystać je w aranżacji mieszkania

2019-11-15 13:35

Białe drzwi należą do najczęściej wybieranych, a jednocześnie najbardziej uniwersalnych rodzajów drzwi wewnętrznych. Czy jednak rzeczywiście pasują do każdego pomieszczenia? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czy w Twoim domu sprawdzą się białe drzwi wewnętrzne!
 

Aranżacja jasnego pokoju z białymi drzwiami wewnętrznymi.

 


Drzwi wewnętrzne białe najlepiej wybierać, gdy projekt aranżacji jest już gotowy. Powinny być bowiem dopasowane do stylistyki wnętrza i kolorów zastosowanych w mieszkaniu. Nawet jeśli planujesz montaż uniwersalnych białych drzwi, upewnij się, że będą dobrze komponować się z resztą aranżacji.
 
Do czego dopasować białe drzwi wewnętrzne?
Drzwi wewnętrzne powinny pasować nie tylko do koloru ścian. Przy ich wyborze należy wziąć pod uwagę również odcień takich elementów jak:
• ramy okienne,
• listwy przypodłogowe,
• panele podłogowe,
• meble.

Dlatego też drzwi białe są postrzegane jako najbardziej uniwersalne. Pasują bowiem do praktycznie każdego koloru ścian (zarówno do stonowanych szarości, żywych żółci, jak i głębokiego granatu czy butelkowej zieleni) i dobrze współgrają z najczęściej stosowaną, białą stolarką okienną. Bardzo efektownie wyglądają również w zestawieniu z białymi listwami przypodłogowymi (najlepiej podwyższonymi, mającymi formę cokołów), które kontrastują z ciemniejszymi ścianami.
W jakich aranżacjach sprawdzą się białe drzwi?
Zastosowanie bieli we wnętrzach sprawia, że aranżacja nabiera lekkości i staje się bardziej przejrzysta. To też dobry sposób na optyczne powiększenie niewielkiej przestrzeni. Interesującym trikiem jest np. zestawienie drzwi wewnętrznych białych z białymi ścianami – tworzy to jasną, czystą płaszczyznę, która sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe niż w rzeczywistości. Dla jeszcze mocniejszego efektu powiększenia pokoju warto zastosować białe drzwi z przeszkleniami, które nie będą stanowiły bariery dla światła.

Białe drzwi wewnętrzne pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, romantycznych, jak i skandynawskich. Jeśli są efektownie frezowane, wpiszą się nawet w styl wytwornych wnętrz glamour. Drzwi pokojowe białe i gładkie okażą się idealne do pomieszczeń urządzonych w minimalistyczny sposób, a skrzydła ze szprosami (czyli przeszkleniami w formie małych okienek) sprawdzą się w aranżacjach nawiązujących do estetyki vintage.

Zobacz też: Czerń – idealny kolor dla drzwi

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>