Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Dlaczego warto wybrać drzwi z lustrem?

Dlaczego warto wybrać drzwi z lustrem?

2019-09-13 12:15

Jeśli planujesz wystrój domu i stoisz przed wyborem drzwi, pamiętaj, by dobrze przemyśleć każde pomieszczenie. Przejście z jednego do drugiego pokoju nie zawsze musi wyglądać tak samo. Wbrew pozorom drzwi, poza oddzielaniem pomieszczeń, mogą mieć też inne praktyczne cechy. Przykładowo – drzwi z lustrem są często bardzo dobrym i funkcjonalnym rozwiązaniem zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach lub w pomieszczeniach służących za garderobę czy łazienkę.
 

drzwi z lustrem

 Z tekstu dowiesz się:
  • czemu drzwi z lustrem sprawdzą się w małym pomieszczeniu,
  • dlaczego lustrzane drzwi sprzyjają oszczędnościom,
  • w jaki sposób drzwi wewnętrzne z lustrem wpływają na aranżację wnętrza.
Każdy pokój w mieszkaniu służy nam w inny sposób. Gdy wybierasz stałe elementy pomieszczenia, takie jak podłoga czy drzwi, warto mieć to na uwadze. Wnętrze, poza atrakcyjną aranżacją, powinno być wyposażone również w praktyczne rozwiązania. Drzwi wewnętrzne z lustrem będą idealnym elementem wyposażenia w pomieszczeniach, w których zależy Ci na możliwości szybkiego przejrzenia się. Zwłaszcza jeśli nie gospodarujesz dużą przestrzenią albo nie masz już miejsca na ścianie, aby powiesić lub postawić oddzielne lustro.
 
Drzwi lustrzane do garderoby – idealne rozwiązanie do małego pomieszczenia
Zwykle pomieszczenie pełniące funkcję garderoby jest niewielkich rozmiarów, a większość miejsca zajmują szafy lub wieszaki na ubrania oraz akcesoria. Drzwi lustrzane do garderoby są o tyle dobrym rozwiązaniem, że nie zajmują dodatkowego miejsca, natomiast wykorzystują te elementy, które już są w pokoju. Nie musisz się martwić, że w garderobie zabraknie miejsca na lustro – całą dostępną przestrzeń możesz przeznaczyć na przechowywanie ubrań.

Garderoba jest pierwszym miejscem, jakie przychodzi na myśl, jeśli chodzi o drzwi lustrzane. Ale czy jedynym? Drzwi z lustrem świetnie sprawdzą się również w wąskim korytarzu, małej sypialni, a także niewielkiej łazience. Ważne jest tylko to, gdzie najczęściej się przeglądasz.
 
Drzwi wewnętrzne z lustrem – oszczędność pieniędzy
Niewątpliwą zaletą drzwi lustrzanych jest możliwość zaoszczędzenia nie tylko miejsca, ale także pieniędzy. Zakup lustrzanych drzwi bardziej się opłaca niż kupowanie drzwi i lustra oddzielnie – wówczas narażamy się na dużo większe koszty. Zwłaszcza jeśli zależy Ci na dużym lustrze, w którym można zobaczyć się w całej okazałości. Sprawdź drzwi z lustrem Sempre Lux, które możesz zamontować w łazience, sypialni i garderobie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewnisz sobie komfort, a także mniejsze koszty.

Przeczytaj także: Nowoczesne drzwi wewnętrzne – poznaj trendy 2019 roku
 
Drzwi lustrzane na wymiar – aby pomieszczenie wydawało się większe
Kolejną niewątpliwą zaletą drzwi z wbudowanym lustrem jest to, że optycznie powiększają przestrzeń. Jeśli zmagasz się z niewielkimi pomieszczeniami, którym chcesz wizualnie dodać odrobinę miejsca, dobrze jest zdecydować się właśnie na model z wbudowanym lustrem.

Drzwi lustrzane świetnie się sprawdzą również w słabo oświetlonych pomieszczeniach, ponieważ odbijają światło. Im jest jaśniej, tym większe wydaje się pomieszczenie, a w przestronnym i jasnym otoczeniu wszyscy domownicy czują się lepiej.

Co prawda zdarza się, że podczas przeciągu czy też przez zwykłą ludzką nieuwagę drzwi trzasną. Nie musisz jednak przejmować bezpieczeństwem – takie okoliczności zostały przewidziane już na etapie projektowania drzwi lustrzanych, dlatego nawet przy silnym trzaśnięciu lustro się nie stłucze.

Sprawdź drzwi dostępne w naszej ofercie i znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>