Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Niedrogie drzwi do przytulnego wnętrza

Niedrogie drzwi do przytulnego wnętrza

2019-08-19 14:32

W wielu sytuacjach i momentach życiowych ważna jest dla nas cena i to pod jej kątem wybieramy produkty, również te wyposażenia wnętrz. Czy to oznacza, że skazani jesteśmy na niską jakość i niezbyt estetyczne wykonanie?
 
To stereotyp, który nadal funkcjonuje wśród nas i niekoniecznie ma wiele wspólnego z prawdą. Niska cena może iść w parze dobrą jakość i cieszącą oko estetyką.

Potwierdzają to drzwi Norma Decor.
 

drzwi
Dla kogo?
Drzwi Norma Decor to idealne drzwi dla inwestorów oraz osób, którzy szukają niedrogich i solidnych drzwi wewnętrznych. Charakteryzują się one wysoką estetyką i dobrą jakością, a przy tym sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera „domowego” charakteru.
 

drzwi6 modeli, 5 rodzajów oklein, 28 kolorów
Kolekcja drzwi Norma Decor składa się z 6 różnych modeli, z przeszkleniami lub bez. Przeszklenia większe lub mniejsze, kwadratowe, prostokątne lub z fantazyjną falista linią górnej jego części, a nawet bulaj, to duży wybór drzwi w ekonomicznej cenie.
Każdy z modeli dostępny jest w 5 rodzajach oklein, łącznie w 28 kolorach.
Szeroki wybór wzornictwa i kolorystyki pozwala na swobodny wybór odpowiadającej nam wersji skrzydeł.
 

drzwi drzwi drzwi drzwi drzwi drzwi

 

Wykonanie
Norma Decor należą do klasycznych drzwi płaskich, w których rama wykonana jest z płyty MDF, a wypełnienie to tzw. plaster miodu lub płyta „wiórowa” otworowa. Okleina łączona jest wewnątrz krawędzi przylgi, dzięki czemu nie rozwarstwia się i jest trwalsza. W tej kolekcji skrzydła okleinowane pojedyncze dostępne są w szerokościach od „60” do „110”, natomiast podwójne od „120” do „200”. Zgodnie z technologią Invado krawędzie pionowe skrzydeł Norma Decor zostały zaokrąglone dla większego bezpieczeństwa użytkowników.
 

drzwi


Cena: od 165,00 zł netto
Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>