Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Czerń – idealny kolor dla drzwi.

Czerń – idealny kolor dla drzwi.

2019-07-22 08:43

Czerń jest ponadczasowa... O ile jednak chętnie sięgamy po nią w przypadku np. ubrań – i traktujemy jako bazę lub dopełnienie dla wielu innych kolorów - o tyle w przypadku wnętrz jesteśmy bardziej ostrożni.
 
Czerń jest uniwersalna. Jest elegancka i wyrafinowana, ale jednocześnie potrafi doskonale współgrać z różnorodnymi elementami – dlatego właściwie każde wnętrze będzie wyglądało dobrze choćby z odrobiną tego koloru.
 
fot. Pol-Skone, Drzwi CAMBIO 00 + inne modele z kolekcji

czarne drzwi

 

drzwi w czerni drzwi drzwi drzwi drzwi


 Kolor czarny dobrze sprawdzi się zarówno w nowoczesnym salonie jak i we wnętrzu klasycznym. Aktualne trendy lansują nawet jego dominację w pomieszczeniach – ale dla tych mniej odważnych zalecamy stopniowe wprowadzenie czerni do wnętrza, w postaci ciemnych fragmentów ścian, czarnych ram okiennych, czarnych lamp, pojedynczych mebli oraz… drzwi.

Drzwi są zazwyczaj tym elementem aranżacji który posiada bezpieczną barwę i fakturę – są dopasowane stylistycznie do podłogi lub współgrają z kolorem ścian. Jak się okazuje – zupełnie niepotrzebnie.

Czarne drzwi przebojem wkraczają do naszych domów i prezentują się w zupełnie nowej odsłonie – dzięki czerni zdecydowanie przyciągają uwagę i nadają wnętrzu wyjątkowy, wyrafinowany charakter. Są jednocześnie eleganckie – szczególnie w prostej, nowoczesnej formie – ale też wyraziste i ponadczasowe.
 
fot. Pol-Skone, Drzwi TIARA W02 + inne modele z kolekcji

drzwi 

drzwi drzwi drzwi drzwi drzwi drzwi 


 


Czerń na powierzchni drzwi wygląda świetnie właściwie w każdym wykończeniu – jako matowe świetnie sprawdzą się w industrialnym lofcie, w połączeniu z ceglanymi ścianami lub naturalnym drewnem. Zastosowanie czarnego lakieru z połyskiem nada drzwiom wyrazistości i blasku – będą świetnie funkcjonować w eleganckim apartamencie.

 
fot. Pol-Skone, Drzwi SUBLIME A3 + inne modele z kolekcji

drzwi
 

drzwi drzwi drzwi drzwi drzwi drzwi


 Choć czerń sama w sobie jest wyrazista – możemy dodatkowo podkreślić jej charakter dobierając odpowiednie detale. W nowoczesnych wnętrzach świetnie wyglądać będą aluminiowe listwy wkomponowane w powierzchnię drzwi z którymi idealnie współgrają klamki w tym samym kolorze o satynowym wykończeniu. Do jednolitych matowych skrzydeł idealnie pasować będą natomiast klamki w kolorze czarnym lub złotym – czerń i złoto idealnie wręcz współgrają ze sobą tworząc piękne, odrobinę ekstrawaganckie, ale ponadczasowe połączenie. Zdecydowanie warto wykorzystać je we wnętrzu – jest to jeden z małych trików którego efektem jest zdecydowanie duże wrażenie.
 
fot. Gamet, Klamki: ERBA, IRIS, CASCADA, ARCO

klamka klamka klamka klamka
 
fot. Stile, Klamki: ISA, ODA, FUSSA

klamka klamka klamka klamkaWiemy już że czerń we wnętrzu sprawdza się świetnie dlatego zachęcamy do jej stosowania – a czarne drzwi są idealnym pierwszym krokiem do wymarzonego wnętrza o niepowtarzalnym klimacie.
 
Autor: Małgorzata Fabrykiewicz / zdjęcia: Pol-Skone, Gamet, Stile.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>