Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Piękno, elegancja i bezpieczeństwo – szklane drzwi Amber

Piękno, elegancja i bezpieczeństwo – szklane drzwi Amber

2019-06-24 12:22

Nieczęsto widujemy szklane drzwi w naszych wnętrzach, a szkoda, bowiem szkło jest niezwykle eleganckim i estetycznym materiałem. Szklane skrzydła nie tylko świetnie prezentują się we wnętrzach - są również bardzo bezpieczne.
 
Piękno i gra światła
Szklane drzwi to rozwiązanie, które wprowadzi do naszego wnętrza element ekstrawaganckiej elegancji oraz niespotykanej gry świateł. To niesamowity i piękny element aranżacji.
 

drzwi


Szklane drzwi pozwalają na nieograniczony przepływ światła do pomieszczenia, dzięki czemu jest ono bardziej doświetlone i optycznie powiększa się. A dzięki załamywaniu się promieni świetlnych na zdobieniach, które w drzwiach Amber powstają metodą sitodruku lub graweru, gra świateł tworzyć może niezwykłe efekty aranżacyjne.
Linia szklanych drzwi Amber od INVADO składa się z czternastu, oryginalnie zdobionych modeli. Znaleźć wśród nich możemy geometryczne wzory dla wielbicieli usystematyzowanego porządku, fantazyjne modele urzekające płynnością linii czy asymetryczne kompozycje. W każdym modelu szeroka tafla szkła opatrzona wybranych motywem dekoracyjnym sprawia, iż przenikające światło powoduje wyjątkowy aranżacyjny efekt.
 

drzwi drzwi drzwi drzwi


Jeśli nie mamy ochoty na wzory możemy wybrać szybę jednolitą. Z wzorami czy bez wybierać możemy pomiędzy szkłem przeźroczystym oraz wersją satinato, która sprawia, że światło przenika przez drzwi lecz nie można zobaczyć, co dzieje się po ich drugiej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu szklane drzwi Amber mogą z powodzeniem zostać zamontowane w łazience czy sypialni.
 

drzwi

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Szklane drzwi Amber są nie tylko piękne, lecz również bezpieczne. Cała kolekcja wykonana jest z hartowanego szkła o grubości 8 mm, co powoduje, że niezwykle trudno jest je rozbić. Dodatkowo, jeśli już miałoby dojść do takiej sytuacji, szkło rozbija się na drobne kawałki o zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu minimalizuje możliwość zranienia domowników.

Cena: od 792 zł. netto

Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>