Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Inspiracje na 2016 rok - ekspert Invado podpowiada co będzie na topie.

Inspiracje na 2016 rok - ekspert Invado podpowiada co będzie na topie.

2016-03-23 13:57

Moda w aranżacji wnętrz stale ewoluuje. Jedne trendy przemijają, inne pozostają aktualne przez długi czas. Nawet wybierając drzwi do mieszkania konfrontujemy się z określoną modą we wzornictwie. Ekspert z firmy Invado podpowiada, co będzie na topie w nadchodzących miesiącach.

Tegorocznym trendem będzie zwrot ku naturalności i przytulności. Styl skandynawski, który już od jakiegoś czasu cieszy się powodzeniem, idealnie wpisuje się w tę tendencję. Wnętrza bardziej nowoczesne i minimalistyczne można z powodzeniem ocieplić kolorem i dodatkami w stylu retro. Biel nadal będzie jednak królować na salonach. To dobrze, dlatego, że ten kolor, jak żaden inny stanowi neutralne tło dla metamorfoz we wnętrzach, rozjaśnia i optycznie powiększa przestrzeń.

Faktura
Drewno ze swoją naturalną fakturą jest najlepszym sprzymierzeńcem ciepłych, klimatycznych aranżacji. Tam, gdzie liczą się względy użytkowe, warto sięgnąć po rozwiązania, które daje nam technologia. - Okleinowane i fornirowane drzwi wewnętrzne prezentują się doskonale, są trwałe i wygodne – mówi Adam Hucz, ekspert marki Invado. - Nowe modele wprowadzone do oferty Invado z początkiem kwietnia 2016 r. to m.in. drzwi Livata, Tamparo, Nogaro i Versano. Wszystkie są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, od bieli idealnie wpisującej się w stylistykę skandynawską po bliższe naszemu rodzimemu wzornictwu dęby, orzechy czy kasztany – dodaje. Zaawansowana technologia produkcji pozwala uzyskać materiał wiernie oddający naturalną fakturę drewna, a przy tym odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.

Kolor
- Jeśli chodzi o samą stylistykę drzwi, to dominują proste, geometryczne formy, nierzadko z przeszkleniami. Tutaj wartą uwagi innowacją jest wprowadzenie szyb w różnych kolorach, np. fiolecie, pomarańczy, wiśni. Taka opcja dostępna jest w kolekcji drzwi Destino Unico od Invado – mówi A. Hucz. Do tej pory przeszklenia były raczej monochromatyczne. Barwne wstawki pozwalają nie tylko dopasować skrzydła drzwiowe do kolorystyki wnętrza, ale także uczynić je pierwszoplanowym bohaterem projektu. Możliwość wyboru zarówno okleiny, jak i koloru przeszkleń daje ogromną liczbę kombinacji. Nasze drzwi mogą być naprawdę unikatowe.

Styl
Nowe kolekcje drzwi Invado cechują się neutralnością, która sprawia, że będą wyglądały dobrze w różnych aranżacjach – nowoczesnych oraz tych bardziej ponadczasowych, tradycyjnych. To ważne, bowiem drzwi kupujemy na lata i mimo zmieniających się trendów, raczej nie wstawiamy nowych. Nie znaczy to jednak, że musimy ograniczać się do sztampowych, pozbawionych polotu rozwiązań. Wszystko da się pogodzić – estetykę, funkcjonalność, modę i styl. Najważniejsze, żebyśmy czuli się komfortowo we wnętrzu, które stworzymy.

​Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy twój czas!
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie!

Wybierz sklep i termin >>