Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> ARTANO – więcej światła, więcej przestrzeni

ARTANO – więcej światła, więcej przestrzeni

2019-04-05 12:04

Główną funkcją drzwi wewnętrznych jest oddzielanie od siebie pomieszczeń i zapewnianie prywatności zajmującym je mieszkańcom. Nawet zwolennicy otwartych przestrzeni nie wyobrażają sobie, by choć jednych nie zamontować w swoich wnętrzach, tych prowadzących do łazienki.
 
Wybór drzwi wewnętrznych ma wpływ na codzienne funkcjonowanie, ale też postrzeganie wnętrza. W zależności od projektu drzwi mogą być lekkie bądź ciężkie, bardziej lub mniej doświetlać pomieszczenie, być stonowanym elementem wnętrza lub zdecydowanie się wyróżniać.

To od nas zależy, które wybierzemy. Ich główna funkcja zawsze będzie zachowana, natomiast wrażenia estetyczne i wpływ na samo wnętrze mogą być różne, w zależności od naszych potrzeb czy upodobań.

Wybierz ARTANO, gdy….
 
fot. Invado, drzwi Artano

drzwi

 

Wewnętrzne skrzydła modułowe Artano to trzecia z nowości wprowadzonych do oferty INVADO w 2019 roku. To drzwi modułowe, zwane inaczej ramowymi, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i stabilnością skrzydła.

Cechą charakterystyczną skrzydeł Artano jest duże pionowe przeszklenie znajdujące się w centralnej części. Użyta w drzwiach hartowana szyba Satinato jest bardzo bezpieczna. Trudno ją stłuc, a jeśli już coś takiego się stanie, szyba rozpada się na kawałki o nieostrych krawędziach. Jedna ze stron szyby Satinato jest matowa. Dzięki temu do wnętrza wpada światło, lecz nie można do niego zajrzeć, co pozwala zachować prywatność.

Dzięki dużemu, centralnemu przeszkleniu Artano to doskonały wybór dla tych z nas, którym zależy na lekkości projektu, dodaniu wnętrzu przestronności oraz jego doświetleniu.
 
Rodzaje oklein i kolorystyka
Drzwi ARTANO dostępne są w sześciu rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE, ECO-FORNIR laminat CPL oraz w okleinie RYFLOWANEJ, w łącznie 22 kolorach.

Cena: od 519 zł netto


Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>