Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Klamka: detal na dzień dobry

Klamka: detal na dzień dobry

2019-03-26 14:02

Wybór właściwych akcesoriów i detali do wnętrza to naprawdę wielka sprawa. To one nadają przestrzeni charakteru, harmonizują stylistykę a dzięki sile swojego designu często opowiadają dużo ciekawsze historie niż meble lub duże elementy wystroju. Warto się nimi zainspirować i nie odkładać ich wyboru na sam koniec urządzania mieszkania. W szczególności dotyczy to klamek, które są prawdziwymi wizytówkami domu.
 
Klamka, jako architektoniczny detal niewątpliwie zyskuje w ostatnich latach na znaczeniu. Dowodem tego jest m.in. uhonorowanie tytułem finalisty konkursu Dobry Wzór kolekcji 3 klamek marki Aprile (Peonia, Orchide i Ninfea Q). Ten organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego konkurs uznawany jest za najważniejsze w Polsce wydarzenie, w którym złożone z ekspertów jury nagradza dobry i funkcjonalny design.
 
fot. Aprile

klamki

 

Równie ciepłe przyjęcie spotkało markę wśród polskich konsumentów, toteż w tym roku jej ofertę uzupełniło kilka nowych modeli. Modele Verbena, Arnica i Arabis urzekają dopracowanymi proporcjami i prostotą wyrazu a ich uniwersalny design świetnie wpisze się zarówno w nowoczesne jak i tradycyjnie urządzone wnętrza.

Paradoksalnie to właśnie tak minimalistyczne detale jak klasyczne w formie klamki wymagają jak najwyższej jakości wykonania. Tak jak klasyczna mała czarna, która aby nadawać szyku powinna być bezbłędna. Diabeł tkwi w szczegółach takich jak odpowiednie proporcje, klasa użytego do produkcji materiału, solidność mechanizmu czy doskonała gładkość powłoki. W przypadku modeli sygnowanych marką Aprile gwarancją bezkompromisowego wykonania są zaawansowane procesy technologiczne oraz doświadczenie cenionych europejskich producentów.

​fot. Aprile

klamki

 

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>