Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> PASARO – drzwi, które zostaną z Wami na długo

PASARO – drzwi, które zostaną z Wami na długo

2019-03-08 12:26

Wybierając drzwi do naszych wnętrz zwracamy uwagę zarówno na jakość ich wykonania, jak i na design, bo oprócz spełniania swojej funkcji użytkowej, drzwi stanowią ważny element aranżacyjny wnętrza. I najzwyczajniej w świecie muszą nam się podobać!
 
INVADO, obserwując najnowsze trendy, nieustannie ulepsza swoje kolekcje oraz wprowadza do oferty drzwi o wyróżniającym się wzornictwie.
 
fot. Invado, drzwi Pasaro

drzwi

 
















PASARO – ponadczasowy design i solidność wykonania. Nowość 2019.
Kolekcja skrzydeł modułowych PASARO to nowość od INVADO, wprowadzona do oferty w lutym 2019 roku. Łączy w sobie ponadczasowy design i solidność wykonania. Geometryczne pasy przeszkleń wpuszczą do wnętrza tyle światła, ile będziecie potrzebowali. W skład kolekcji Pasaro wchodzą drzwi pełne oraz o zróżnicowanej liczbie przeszkleń. Te, wykonane są z hartowanego szkła Satinato. Dzięki temu drzwi są bezpieczne w użytkowaniu nawet w domu, w którym mieszkają małe dzieci. Szyba hartowana ma bowiem to do siebie, że właściwie nie sposób jej stłuc. A gdyby nawet komuś się to udało, popęka na kawałki o nieostrych, zaokrąglonych krawędziach. To nie koniec zalet szyby Satinato. Jedna z jej stron jest matowa, co powoduje, iż przepuszcza światło, lecz uniemożliwia zajrzenie do wnętrza pomieszczenia, czyniąc je miejscem intymnym.
fot. Invado, drzwi Pasaro 1, Pasaro 2, Pasaro 3, Pasaro 4

drzwi drzwi drzwi drzwi

 
Rodzaje oklein i kolorystyka
Drzwi w kolekcji PASARO dostępne są w 6 rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE, ECO-FORNIR laminat CPL oraz w okleinie RYFLOWANEJ, w łącznie 22 kolorach. Skrzydła pojedyncze - szerokość od „60” do „100”. Skrzydła podwójne - szerokość od „120” do „200” W zależności od potrzeb istnieje możliwość zamówienia skrzydła w wersji przylgowej, bezprzylgowej ( za dopłatą) lub drzwi w systemie przesuwnym ( za dopłatą).

Cena: od 469 zł. netto ( bez ościeżnicy i klamki).
 

Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>