Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Pomysły na podłogę w szarej łazience

Pomysły na podłogę w szarej łazience

2019-01-31 12:36

Łazienka to pomieszczenie, którego odpowiednia aranżacja może sprawić, że będzie to nie tylko miejsce codziennego prysznicu, ale też domowego relaksu. Odcienie szarości coraz częściej podkreślają wystrój eleganckiej łazienki, ale sprawdzą się także, jeśli marzysz o aranżacji w stylu vintage czy skandynawskim. Jak dobrać okładzinę podłogową do coraz bardziej popularnej we współczesnych stylizacjach, szarej łazienki?
 
Kiedy wybieramy materiały, które znajdą się w wymarzonej łazience, najczęściej decydujemy się na zastosowanie płytek ceramicznych – zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Są one dość wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. To jednak nie jedyne dobre rozwiązanie. Przygotowaliśmy kilka propozycji podłóg, dzięki którym nowoczesna szara łazienka będzie jeszcze piękniejsza!
 
Panele podłogowe do łazienki – dobra alternatywa dla płytek
Pierwszą z opcji na urozmaicenie aranżacji będą panele podłogowe, a dokładnie Quick-Step Deski Białe z kolekcji Impressive. Wykończenie stylizowane na surowe deski doda wnętrzu naturalności. Słoje drewna zostały odwzorowane z wielką dbałością o szczegóły, a unikatowa technologia HydroSeal sprawia, że panele tworzą wodoodporną podłogę laminowaną. Dzięki temu bez obaw możesz położyć ją w łazience i cieszyć się podłogą imitującą drewno. Panele doskonale sprawdzą się w aranżacjach w stylu skandynawskim, w których łączy się jasnoszare elementy z bielą i drewnem.

Zobacz: Podłogi drewniane – instalacja na ogrzewaniu podłogowym
Panele winylowe – do wnętrz w stylu vintage
Szarość i drewniane podłogi stosuje się też we wnętrzach w stylu vintage, w których królują wyeksponowane, pomalowane na szaro lub biało cegły, odsłonięte mosiężne instalacje (np. odpływy pod umywalkami) oraz postarzane dekoracje. Odpowiednia podłoga drewniana lub imitująca drewno to w tym wypadku strzał w dziesiątkę. Taka posadzka doskonale współgra też ze starymi lub postarzanymi meblami drewnianymi, tak często spotykanymi w stylu retro.

W tej aranżacji również sprawdzi się rozwiązanie firmy Quick-Step, tym razem z kolekcji Livyn Balance Click plus – Szare Deski Ręcznie Wykańczane. Dzięki efektowi lekkiego postarzenia idealnie wpasowują się w klimat vintage, a opatentowany przez producenta system Uniclic Multifit for Livyn zapewni łatwy i bezproblemowy montaż.

Panele winylowe posiadają liczne zalety, takie jak:
  • właściwości antystatyczne – podłogi winylowe nie przyciągają kurzu,
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne – nawet upuszczenie ciężkiego przedmiotu nie powinno uszkodzić podłogi,
  • właściwości akustyczne – podłogi winylowe tłumią dźwięki lepiej niż panele podłogowe laminowane.
Jeżeli więc oprócz designu cenisz sobie także praktyczne aspekty produktu – rozważ wybór paneli winylowych.

To, czy wybierzesz panele podłogowe laminowane, winylowe, czy też inny rodzaj okładziny, zależy tylko od Ciebie. W ofercie DDD Dobre Dla Domu znajdziesz wiele rodzajów podłóg, dzięki czemu z pewnością uda Ci się urządzić wymarzoną łazienkę o spójnej i oryginalnej aranżacji.

Zobacz też: Nowoczesna łazienka w drewnie – zainspiruj się

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>