Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Biały przedpokój – pomysły na nowoczesną aranżację

Biały przedpokój – pomysły na nowoczesną aranżację

2019-01-31 11:30

Sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne, stanowi idealne tło dla roślin oraz ciemnych mebli i wyrazistych, nowoczesnych dodatków – to wszystko zasługa klasycznej bieli. Przedstawiamy metody na 3 aranżacje przedpokoju z użyciem bieli, dzięki którym powiększysz optycznie to pomieszczenie i uczynisz je bardziej funkcjonalnym. Jak wykorzystanie prostych elementów, takich jak np. białe panele podłogowe, może sprawić, że Twój korytarz zyska nowy, świeży wygląd?
 
Skupimy się na trzech popularnych obecnie stylizacjach, w których biel gra główną rolę: skandynawskiej, klasycznej i nowoczesnej. Przedstawimy ich główne cechy oraz zasady, jakimi warto się kierować podczas wyboru mebli i podłóg. Zobacz, jak jasne kolory odmienią Twoje wnętrze.
 
Aranżacja przedpokoju – funkcjonalność na pierwszym miejscu!
Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które widzą goście odwiedzający Twój dom. Jego wystrój powinien więc robić wrażenie. Jeśli dysponujesz małą przestrzenią, nie próbuj działać na wyrost i niezależnie od stylu postaw na funkcjonalność – zarezerwuj przestrzeń wyłącznie na wieszaki i szafki na buty. Świetnym pomysłem jest pomalowanie ścian takiego przedpokoju na biało – rozjaśni to pomieszczenie i sprawi, że wyda się większe (powinno być jednak wówczas pozbawione zbędnych, ograniczających przestrzeń dodatków i mebli).

W sytuacji, gdy posiadasz większy korytarz, możesz zdecydować się na umieszczenie w nim dodatkowych szaf, dekoracji naściennych, a nawet niewielkich mebli, takich jak ławka lub taborety, które ułatwią gościom i domownikom zakładanie i zdejmowanie butów. Meble, w zależności od stylizacji, mogą być białe (w stylu skandynawskim) lub stanowić kontrastowy dodatek (w stylu nowoczesnym).

Czytaj także: Jak urządzić wnętrze w stylu minimalistycznym za pomocą drewna?
 
Klasyczne, nowoczesne i skandynawskie… panele w przedpokoju
Kluczowym elementem wystroju, na który należy zwrócić uwagę, jest podłoga – pamiętaj, że jest ona znacznie częściej niż inne miejsca w domu zanieczyszczana przez brud wnoszony z zewnątrz. Warto więc zadbać o jej regularne czyszczenie oraz specjalne podkładki lub dywaniki, na których będzie można przechowywać mokre lub przybrudzone buty. Dzięki temu bez konieczności częstego sprzątania będzie można zastosować jasną podłogę, np. Dąb morska bryza jasny. Białe panele podłogowe idealnie wpisują się w popularne obecnie trendy skandynawskie, nowoczesne i klasyczne. Biel niekiedy powiększa wnętrze i nadaje mu lekkości. W aranżacjach skandynawskich i klasycznych można postawić na panele z wyraźnymi słojami. W nowoczesnych wnętrzach z kolei sprawdzi się np. Charm Oak – Snow Eir bardziej jednolitej strukturze.

Oprócz tego biel ma dodatkową zaletę – stanowi świetne tło dla efektownych mebli w ciemniejszych barwach (styl klasyczny) i roślin (styl skandynawski). Łatwo też kreować dzięki niej kontrasty, szczególnie jeśli używasz czerni i szarości w aranżacjach nowoczesnych wnętrz.
Aranżacje białego przedpokoju – co jeszcze możesz zrobić?
Doskonałym uzupełnieniem aranżacji przedpokoju z jasną podłogą będą współgrające z posadzką panele ścienne – które znajdziesz w ofercie DDD Dobre Dla Domu.

Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzone jest Twoje mieszkanie lub dom, pamiętaj – warto zadbać o wystrój przedpokoju. Dobre pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz!

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>