Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Drzwi wewnętrzne z przeszkleniami – nadaj lekkość pomieszczeniom

Drzwi wewnętrzne z przeszkleniami – nadaj lekkość pomieszczeniom

2018-11-27 13:48

Drzwi wewnętrzne to istotny element aranżacji podkreślający charakter każdego pomieszczenia. Stanowią ważne dopełnienie, więc warto, aby były dobrane do stylu wnętrza. Zanim zdecydujesz się na wybór drzwi do swojego mieszkania, warto zapoznać się z trendami na rynku. Aktualnie, obok drzwi drewnianych, bardzo modne – nie tylko jako wejście do pomieszczenia – są drzwi z przeszkleniami czy drzwi ażurowe. Zobacz możliwe rozwiązania i wybierz odpowiednie do Twojej aranżacji!
 
Drzwi wewnętrzne nie tylko wyznaczają granicę każdego z pomieszczeń, ale także zapewniają komfort, odgradzają od hałasu czy światła. Na szczęście oferta drzwi jest bardzo bogata – możesz wybierać spośród wzorów, ubarwienia i materiałów. To wcale nie ułatwia zadania! Jednak jaki model wybrać, aby idealnie pasował do stworzonego przez Ciebie wnętrza? Dowiedz się z naszego tekstu.
 
Drzwi ze szkłem – lekkość i elegancja w każdym pomieszczeniu
Mogłoby się wydawać, że drzwi wewnętrzne (np. do sypialni), aby gwarantowały prywatność i dobrze wytłumiały dźwięk, muszą koniecznie być wykonane z całości z drewna i stanowić litą powierzchnię. Nic bardziej mylnego! Obecnie we wnętrzach równie dobrze sprawdzają się np. stylowe ażurowe drzwi lub takie, które łączą część drewnianą z np. mlecznym, hartowanym szkłem. Dzięki temu wnętrza zyskują subtelniejszy wygląd i nadają każdemu pomieszczeniu lekki oraz elegancki charakter. Ich oferta jest równie szeroka, jak zabudowanych, tradycyjnych drzwi, bez problemu dopasujesz je więc do stylu dowolnego wnętrza. Masz do wyboru różne rodzaje szkła oraz układ ułożenia szyby, tak aby stworzyć aranżację odpowiadającą Twojemu gustowi.
 
Matowe szkło – elegancka gwarancja prywatności
Do sypialni lub łazienki możesz wybrać klasyczne modele z kilkoma poprzecznymi wstawkami ze szkła, jak na przykład:
Pomieszczenia dzienne pełne światła
Inne ciekawe rozwiązanie do salonu lub jadalni stanowią drzwi, których front jest zbudowany głównie ze szkła, przedzielony tylko drewnianymi wstawkami. Dzięki temu rozwiązaniu zapewnisz swoim pomieszczeniom więcej światła i sprawisz, że będą wyglądały lekko i przestronnie. Przykłady takiego rozwiązania?
  • Drzwi Simple – ciekawie prezentują się w nowoczesnych pomieszczeniach.
  • Drzwi Vetro – dopasujesz je do dowolnej aranżacji.
Elementy lustrzane – sposób na mały przedpokój i garderobę
Bardzo funkcjonalnym, a jednocześnie eleganckim rozwiązaniem są drzwi wewnętrzne, które zamiast tafli szkła posiadają warstwę lustrzaną. Bardzo dobrze sprawdzą się jako drzwi do garderoby lub wykończenie w wąskim przedpokoju. Nie tylko mogą one zastąpić klasyczne lustro. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że dzięki odbiciom optycznie powiększają pomieszczenie. Warto zwrócić uwagę na następujące modele: Drzwi wewnętrzne dają duże możliwości aranżacyjne, a szeroka gama wzorów pozwoli dobrać idealny model do Twojego wnętrza. Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczny wzór czy bardziej nowoczesny, np. z lustrem, każde pomieszczenie w Twoim domu zyska niebanalne wykończenie, sprzyjające wrażeniu przestronności.

Zobacz też: Sposób na ekskluzywne wnętrze – panele na wysoki połysk.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>