Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Kolekcja BLACK

Kolekcja BLACK

2018-11-07 09:34

fot. Pol-Skone, Drzwi Cambio BLACK

drzwi

Kolekcja BLACK firmy POL-SKONE została stworzona specjalnie z myślą o osobach poszukujących rozwiązań stylistycznych odstępujących od aktualnie panujących standardów we wzornictwie. W jej skład wchodzą 4 dobrze nam znane modele CAMBIO, TIARA , SIMPLE oraz SUBLIME w nowej niespotykanej dotąd formie.

Powierzchnia skrzydeł oraz ościeżnicy została pokryta ekologiczną farbą akrylową w odcieniu RAL 9005, daje to niepowtarzalny efekt wizualny przykuwając oko na dłuższe chwile. Dzięki szerokiej palecie wzorów z łatwością dopasujemy odpowiednie drzwi do pomieszczeń zaaranżowanych w różnorodnych stylach. Pomogą nam przy tym modele oparte o aluminiowe listwy dekorujące, różnego rodzaju frezowania na powierzchni skrzydła czy też przeszklenia pozwalające wpuścić światło dzienne w nasze cztery kąty.

​Drzwi z kolekcji BLACK dostępne są w wariancie przylgowym jak i bezprzylgowym, który świetnie się prezentuje w nowoczesnych wnętrzach.


fot. Pol-Skone, Zawias

zawias drzwi

Kolorystyka zawiasów została dobrana w ten sposób, aby nie odbiegać od całości – zawiasy DUO do drzwi bezprzylgowych są w całości czarne natomiast w przypadku zawiasów czopowych do drzwi w systemie przylgowym standardem są czarne osłonki maskujące.
 

fot. Pol-Skone, Drzwi Tiara BLACK złote listwy

listwy drzwi


Decydując się na drzwi Tiara których powierzchnia skrzydła zdobiona jest aluminiowymi listwami dekorującymi mamy do wyboru ich trzy warianty – w kolorze złotym, czarnym bądź srebrnym.


fot. Pol-Skone, Drzwi Tiara BLACK złoty zamek

drzwi

Podobnie jak listwy dekoracyjne zamki również zostały utrzymane w kolorystyce komponującej się odcieniem RAL 9005. Zarówno sam zamek jak i blacha zaczepowa występuje w kolorze czarnym lub złotym.


Kolorystyka BLACK dostępna jest również dla drzwi wewnętrznych wejściowych, technicznych oraz ościeżnic metalowych.

Autor: Pol-Skone

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>