Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Sposób na ekskluzywne wnętrze – panele na wysoki połysk

Sposób na ekskluzywne wnętrze – panele na wysoki połysk

2018-10-10 13:34

Intrygujące, nowoczesne i efektowne? To panele podłogowe o wysokim połysku, które pozwolą Ci uzyskać niepowtarzalny efekt większej optycznie i bardziej luksusowej przestrzeni. Stworzone dla tych, którzy cenią sobie połączenie jakości, innowacyjności oraz oryginalnego designu.

fot. Shutterstock

wnętrze

Panele podłogowe z połyskiem dodają wnętrzu elegancji – ze względu na tę cechę idealnie sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w stylu glamour. Są również efektownym rozwiązaniem w industrialnych lub minimalistycznych przestrzeniach. Przy wyborze błyszczących paneli podłogowych warto jednak zwrócić uwagę na jakość materiałów, z jakich zostały wykonane.
 
Innowacyjność i luksus dzięki podłogom na wysoki połysk
Podłogi te swoją wytrzymałość i wyjątkowy połysk zawdzięczają najnowocześniejszej technologii utwardzania powierzchni lakierowej za pomocą elektronów. Pozwala to na całkowite wyeliminowanie rozpuszczalników z procesu produkcji. Dzięki temu powstała szeroka gama unikatowych i luksusowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące trwałości.

Panele na wysoki połysk, dzięki którym wnętrza nabierają prestiżowego charakteru. Jedną z zalet paneli o wysokim połysku jest fakt, że optycznie powiększają nawet niewielkie pokoje – zamieniają je w ekskluzywne i bardziej przestronne pomieszczenia.
 
Postaw na połysk – trwałe i łatwe w utrzymaniu panele podłogowe
Nie musisz już się martwić, że panele z połyskiem z czasem stracą swój urok. Codzienne utrzymanie podłogi w czystości oraz jej pielęgnacja nie zajmuje wiele czasu. Twój dom może prezentować się perfekcyjnie i luksusowo. Do trzech najważniejszych zalet można zaliczyć:
1. Łatwość utrzymania w czystości – dzięki dobrze dopasowanym częściom oraz idealnie gładkiej powierzchni kurz nie osadza się w szczelinach, a całą podłogę możesz szybko przetrzeć delikatnym mopem, by zachować jej połysk.
2. Wytrzymałość – została osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii PDL (bezpośredniego nadruku na płytę) oraz wykorzystaniu elektronów w procesie utwardzania paneli, co pozwala na zabezpieczanie powierzchni w 100%.
3. Wykonanie z naturalnych surowców – podstawą każdego panelu jest płyta z włókien drzewnych, charakteryzująca się dużą twardością i podwyższoną gęstością.

Dodatkowo podłogi takie są odporne na: ścieranie, plamy, promieniowanie słoneczne, wysokie temperatury.

Bez względu na to, jakie panele o wysokim połysku wybierzesz – będzie to dobra inwestycja. Dzięki niej w niedrogi sposób zamienisz swoje mieszkanie, dom lub biuro w luksusową, cieszącą oczy przestrzeń, której wszyscy będą Ci zazdrościć.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>