Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Elegancka podłoga do klasycznego wnętrza

Elegancka podłoga do klasycznego wnętrza

2018-09-18 11:18

Cenisz ponadczasowe rozwiązania i nie lubisz stylistycznych eksperymentów? Szukasz sposobu na zaaranżowanie przestrzeni eleganckiej, a jednocześnie przytulnej i sprzyjającej odpoczynkowi? Postaw na mieszkanie urządzone w klasycznym stylu. Ciepłe barwy, tradycyjne wzornictwo, uniwersalne rozwiązania – wszystko to sprawia, że klasyczne wnętrza nie wychodzą z mody. Pamiętaj jednak, by odpowiednio dopasować każdy element aranżacji – w tym również podłogę!

fot. Shutterstock

drzwi

Styl klasyczny jest przytulny i harmonijny. Stanowi jednocześnie synonim stonowanej elegancji. Jedną z kluczowych zasad jest bowiem symetria. Do charakterystycznych elementów należą również m.in. grube zasłony, masywne, drewniane, często frezowane meble i ciepła paleta barw. Doskonale sprawdzą się też stylizowane komody, meble tapicerowane z pikowanymi zagłówkami itp. Tak urządzone wnętrze to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią tradycję i szukają inspiracji w wystroju szlacheckich dworków lub przedwojennych kamienic.


Drewniana podłoga w stylu klasycznym
Z klasyczną aranżacją doskonale komponuje się drewniana podłoga – solidny parkiet lub trwała deska warstwowa. Taka posadzka jest bowiem szlachetnie elegancka i ciepła w dotyku. Przywodzi na myśl efektowne podłogi w arystokratycznych posiadłościach. Co ważne – podłoga drewniana posłuży kilku pokoleniom. Zadbana, odpowiednio konserwowana i regularnie odświeżana będzie ozdobą wnętrza nawet przez 100 lat. Podłoga z naturalnych materiałów wraz z upływem czasu nie wyjdzie z mody. Jest bowiem ponadczasowa i nie poddaje się zmieniającym się trendom. Jakość zawsze pozostaje w modzie!

fot. Shutterstock

drzwi

Najbardziej klasycznym wyborem będzie ciemna drewniana podłoga (np. Dąb Marsala Grande). Takie rozwiązanie sprawdzi się jednak głównie w dużych, otwartych pomieszczeniach. W przypadku niewielkiego salonu może przytłoczyć wnętrze i wizualnie je zmniejszyć. W małych pokojach lepszym wyborem okaże się jasna podłoga, taka jak Dąb Raisins Grande lub Jesion Milkshake Molti.


​Zobacz również:

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>