Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Destino Unico – drzwi do wnętrz z charakterem

Destino Unico – drzwi do wnętrz z charakterem

2018-09-10 09:15

Drzwi wewnętrzne nie spełniają już tylko funkcji użytkowej, pozwalającej na oddzielenie jednego pomieszczenia od drugiego, choć oczywiście to ich zadanie podstawowe. Nie sposób jednak pominąć znaczenia drzwi jeśli chodzi o wystrój wnętrza.
 
Drzwi wewnętrzne mogą zostać niemal niezauważone, ale mogą też podkreślić charakter aranżacji naszego domu. Jeśli i na tym Wam zależy, Destino Unico to drzwi dla Was. – Projektując kolekcję drzwi Destino Unico myśleliśmy o ludziach, którzy urządzając mieszkanie nie kierują się szablonami, ale chcą stworzyć wnętrze na miarę swoich potrzeb, wyróżniające się i zapadające w pamięć – mówi Adam Hucz odpowiedzialny za markę drzwi wewnętrznych Invado.

fot. Invado

drzwi

drzwi

Zaprojektuj swoje drzwi
Kolekcję Destino Unico wyróżniają duże możliwości personalizacji. Możemy wybrać nie tylko liczbę przeszkleń, ale także ich kolor. Dodatkowo drzwi dostępne są w naprawdę dużej liczbie oklein. – Konfigurując drzwi Destino Unico, mamy do dyspozycji aż siedem różnych przeszkleń: mleczne satinato, ale też szyby w kolorze fioletu, wiśniowym, szarym, dwóch rodzajach czerni oraz pomarańczowym. Do tego trzy rodzaje oklein: ryflowana, eco – fornir i enduro, łącznie w prawie dwudziestu kolorach. Naprawdę jest w czym wybierać- zaznacza A. Hucz.

drzwi

drzwiDrzwi w stylu
W zależności od zestawienia kolorystycznego jakie wybierzecie, drzwi sprawdzą się we wnętrzu minimalistycznym (biel zestawiona z szybą satinato), skandynawskim, rozświetlonym kolorowymi akcentami, monochromatycznym ( biała okleina zestawiona z czarnymi szybkami), w stylu boho (szybki pomarańczowe), glamour (szybki fioletowe), prowansalskim (okleina dąb śnieżny z jasnymi szybkami), czy kolonialnym (drewniana okleina i pomarańczowe szybki). To tylko niektóre z propozycji. Możliwości jest dużo więcej, dlatego zachęcamy do eksperymentowania i zabawy kolorami.

drzwi
Jakość w rozsądnej cenie
Destino Unico to drzwi okleinowane. Rama wykonana jest z płyty MDF oklejonej sztuczną okleiną. Wypełnienie skrzydła stanowią płyciny o grubości 22 mm i / lub szyba o grubości 4 mm. Szerokość wstawek szklanych wynosi 80 mm. Zgodnie z technologią Invado krawędzie pionowe skrzydeł zostały zaokrąglone, co czyni je bezpieczniejsze dla dziecięcych rączek, a także gwarantuje dłuższą trwałość. Okleina w drzwiach Invado łączona jest w głębi, a nie na krawędzi przylgi, dzięki czemu nie ma ryzyka jej rozwarstwienia. Nic więc dziwnego, że drzwi zostały wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – BUDMA 2017, podczas których grono ekspertów doceniło ich wysoką jakość i nowoczesność.

​Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>