Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Drzwi szklane – gdzie się sprawdzą?

Drzwi szklane – gdzie się sprawdzą?

2018-08-09 10:37

Drzwi szklane cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają stworzyć niepowtarzalną atmosferę w domu, gdyż zapewniają dostęp do dużej ilości światła. Mnogość różnych modeli drzwi wewnętrznych szklanych na rynku sprawia, że możemy dopasować je do każdego wnętrza. Zobacz, jakie drzwi wewnętrzne szklane sprawdzą się w różnych wnętrzach.

fot. Shutterstock

Dzięki szklanym drzwiom wewnętrznym można stworzyć niepowtarzalne przestrzenie świadczące o odwadze i kreatywności mieszkańców. Drzwi szklane znakomicie podkreślą styl minimalistyczny lub skandynawski. Optycznie powiększą też każde pomieszczenie. W sklepach znajdziesz wiele wariantów tych drzwi, które są dostępne w formie szkła przezroczystego, piaskowanego (matowego), białego, a nawet kolorowego. Można zamontować je w każdym pomieszczeniu i zachować przy tym poczucie prywatności ze względu na dostępność modeli wykonanych z nieprzezroczystych materiałów.


Optycznie większe i w pełni oświetlone wnętrza
Szklane drzwi to doskonałe rozwiązanie do niewielkich wnętrz. Dzięki przezroczystości sprawiają wrażenie otwartej przestrzeni, dzięki czemu pomieszczenia wydają się większe. Dodatkowo tafla szkła doskonale przepuszcza światło, dlatego mieszkanie wyposażone w szklane drzwi wewnętrzne jest doskonale oświetlone. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie drzwi ze szkła kolorowego, dzięki któremu odbijające się promienie słoneczne tworzą fantazyjne wzory na ścianach. W niewielkich pomieszczeniach warto zastanowić się nad szklanymi drzwiami przesuwanymi. Dzięki nim możemy ustawić meble i inne elementy wyposażenia w bliskiej odległości od drzwi.

Zobacz też: Drzwi szklane – ładne i funkcjonalne.
Drzwi szklane do łazienki
Choć zamontowanie szklanych drzwi w łazience to oryginalne i rzadkie rozwiązane, ostatnio zyskuje ono swoich zwolenników. Drzwi szklane są montowane w łazienkach najczęściej wtedy, gdy znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie z sypialnią. Gdy decydujemy się na szklane drzwi do łazienki, wybierajmy modele ze szkła metalicznego lub matowego, co zapewni niezbędne poczucie intymności. Szklane drzwi zapewniają co prawda mniejszą izolację akustyczną, lecz są odporne na zmiany temperatur i dobrze znoszą wilgoć. Ich cena jest nieco wyższa niż cena drzwi standardowych, ale jeżeli zależy nam na niebanalnych wnętrzach, warto w nie zainwestować.

Zobacz też: Nowoczesna łazienka w drewnie – zainspiruj się!

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>