Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Drzwi do wnętrz industrialnych – surowe formy i kolory

Drzwi do wnętrz industrialnych – surowe formy i kolory

2018-08-08 10:28

Styl industrialny to innowacja w projektowaniu wnętrz, która przywędrowała do nas z USA. Kiedyś wynikał z konieczności zagospodarowania starych, opuszczonych fabryk przemysłowych, zaś dziś króluje w nowoczesnych mieszkaniach. Odpowiedni charakter nadadzą pomieszczeniom właściwe materiały, kolory oraz detale – w tym klamki do drzwi wewnętrznych. Sprawdź, jakie drzwi wewnętrzne sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym.

fot. Shutterstock

drzwi

Do aranżacji wystroju w stylu industrialnym potrzeba niemałej wyobraźni i odwagi. Takie wnętrza są bowiem wyrazem wyrafinowanego gustu. Gdy je urządzasz, postaw na surowe formy, dużą przestrzeń, geometryczne kształty i przemysłowe materiały. Niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdego mieszkania są też drzwi wewnętrzne.

Surowa stal drzwi industrialnych
Jednym z materiałów typowych dla stylu przemysłowego jest stal lub jej imitacja. Surowość stali sprawia, że każde wnętrze nabiera nonszalanckiej niedbałości. Kolor drzwi industrialnych powinien pasować do całego pomieszczenia. Imitacja stali doskonale skomponuje się z surową cegłą lub ciemnym odcieniem betonu. Ważne też, aby stalowe drzwi wewnętrzne nie posiadały zdobień, a ich klamka była niewielka i prosta. Do stylu industrialnego doskonale pasują gładkie drzwi Simple 00, których prostotę podkreślają poziome żłobienia.

Proste drzwi bezprzylgowe
Aby podkreślić surowy i zdecydowany charakter wnętrz, wybierz drzwi wewnętrzne bezprzylgowe. Jednolita płaszczyzna ich skrzydła tworzy z ościeżnicą jednorodną strukturę, która pasuje do nowoczesnych wnętrz. Drzwi industrialne nie muszą być białe, jednak powinny być jednolite. Laminowane drzwi Sonata W4 to bezprzylgowe drzwi wewnętrzne, których gładki panel zdobią proste pasy z listew aluminiowych. Są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Podobnym modelem jest Etiuda B1, którą ozdabiają pionowe pasy z listew aluminiowych ciągnące się przez całą długość drzwi.

Przeszklone i białe drzwi wewnętrzne w stylu industrialnym
Drzwi wewnętrzne w przemysłowym mieszkaniu wcale nie muszą być ciężkie. Gładka powierzchnia drzwi przeszklonych wniesie do pomieszczeń element lekkości. Łączenie różnorodnych materiałów, takich jak beton, drewno i szkło jest odważnym, ale też typowym zabiegiem w stylu industrialnym. Przeszklone drzwi wewnętrzne Nostre Lux 03SD będą kontrastować z ciężkimi elementami wyposażenia. Inną propozycją są proste drzwi przeszklone Even 3. Biel i surowość drzwi wewnętrznych podkreślą minimalizm, a bezprzylgowy system zapewni doskonałą kompozycję z wystrojem wnętrza.

Zainspirowały Cię przemysłowe wnętrza? Zobacz, jak urządzić wnętrze w stylu industrialnym.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>