Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Drzwi Happy z myślą o najmłodszych

Drzwi Happy z myślą o najmłodszych

2018-01-22 09:59

Pozornie trudne do wykorzystania w zabawie drzwi wewnętrzne, mogą stać się głównym miejscem twórczych działań naszego dziecka. Firma POL-SKONE z myślą o najmłodszych stworzyła drzwi wewnątrzlokalowe HAPPY ze szkolną tablicą magnetyczną. To oryginalne rozwiązanie łączy w sobie elementy edukacji, zabawy oraz praktyczności, a dla dzieciaków jest nieopisaną frajdą.
 
Ekologiczne i trwałe drewno jest jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów stosowanych w architekturze i aranżacji wnętrz. Surowiec ten nie tylko wnosi ciepło, lekkość i naturalność do naszych mieszkań, ale również ma dobry wpływ na nasze samopoczucie. Drewno magicznie otula wnętrze naturalnym urokiem sprawiając, że nasz dom staje się prawdziwym królestwem wypoczynku i harmonii.
 
Estetyka kolekcji HAPPY oparta jest na prostym wzornictwie. Drzwi z dużymi poziomymi przeszkleniami to ukłon w stronę aranżacji pełnych światła, pasujących do pokoju dziennego czy sypialni. Najbardziej charakterystycznym modelem serii jest jednak oryginalne skrzydło z tablicą magnetyczną. Wzór wykorzystywany jest najczęściej w pokojach maluchów, które na tablicy mogą wyrażać swoje artystyczne fantazje, a rodzice mogą zapomnieć o niechcianych rysunkach na ścianach czy meblach. Drzwi HAPPY z magnetyczną tablicą doskonale sprawdzą się także w kuchni, gdzie mogą służyć jako notatnik przypominający o zakupach i z powodzeniem znajdą zastosowanie w lokalach użytkowych czy restauracjach, informując klientów o aktualnych promocjach. POL-SKONE oferuje drzwi HAPPY w wersji jedno lub dwuskrzydłowej oraz w systemie przesuwnym. Drzwi są malowane ekologicznymi farbami akrylowymi w barwach palet RAL i NCS, co daje możliwość dostosowania ich kolorystyki do wystroju dowolnego wnętrza.
 
W czasie otwierania i zamykania drzwi, między zawiasami a skrzydłem działa duża siła. Dlatego warto zabezpieczyć krawędź skrzydła specjalną listwą Finprotect, która niweluje ryzyko przytrzaśnięcia palców naszego dziecka.
 

Autor: Pol-Skone

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.