Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Industrialny szyk – kolekcja drzwi SONATA firmy POL-SKONE

Industrialny szyk – kolekcja drzwi SONATA firmy POL-SKONE

2018-01-15 09:30

Śmiałe wnętrza to przestrzenie o zdecydowanym charakterze. Mogą być oszczędne w formie lub wręcz nią przesycone. Firma POL-SKONE stworzyła nową linię drzwi wewnętrznych, które wyróżnia nowoczesna estetyka oraz połączenie oszczędności formy z wysmakowanym wzornictwem. Drzwi wewnątrzlokalowe SONATA umożliwią wykreowanie aranżacji w eleganckim stylu modernistycznym.

Świat nowoczesnej architektury wnętrz wypełniają idee sztuki minimalistycznej, a współczesne trendy w aranżacji skłaniają się ku surowym formom, które nadają wnętrzu dynamicznego i zdecydowanego charakteru. Chłód, prostota, duże powierzchnie oraz wysoki sufit to główne cechy tego stylu. Barwy wiodące to wszelkie odcienie szarości oraz biel. Popularnym zabiegiem jest również ożywienie przestrzeni energetycznym kolorem, na przykład poprzez wprowadzenie roślin, które nie tylko tworzą wyjątkowy efekt wizualny, lecz również roztaczają wokół siebie cudowną woń.
 
Ukoronowanie nowoczesności
Drzwi są jednym z kluczowych elementów wnętrza, podkreślają jego charakter oraz pomagają kształtować klimat poprzez grę faktur i wzorów. Kolekcja drzwi wewnątrzlokalowych SONATA - w systemie przylgowym lub bezprzylgowym DUO - będzie idealnym zwieńczeniem wnętrz o cechach industrialnych, dających poczucie wyzwolenia od panujących standardów. Oparta jest na czystych barwach laminatów: odcieniach bieli, szarości oraz brązu, a przede wszystkim na zupełnie nowych odsłonach jasnej kolorystyki dekorów wiązu bielonego, piaskowego i szarego z usłojeniami pionowymi lub poziomymi. Jednocześnie prosta, a zarazem elegancka forma, doskonale wypełni chłodne wnętrze. W jej ramach dostępnych jest 6 wzorów. Każdy z nich charakteryzuje się gładką powierzchnią, na której zaaplikowano dekoracyjne listwy aluminiowe w różnych kombinacjach. Możliwości ofertowe POL-SKONE dają niezwykłe pole do popisów aranżacyjnych, ponieważ nową kolekcję można połączyć w systemie bezprzylgowym z ościeżnicą VERTIGO, posiadającą górny panel o nietypowej wysokości od 100 mm do 1000 mm (przy szerokości opasek 80 mm).

Podstawą aranżacji nowoczesnych wnętrz jest dobry design oraz dbałość o detale. Drugą istotną kwestią jest zachowanie płynności. Wnętrze to my, zatem twórzmy je na wzór naszych potrzeb.
 

Autor: Pol-Skone

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.