Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Mardom Decor Premium – listwy idealne.

Mardom Decor Premium – listwy idealne.

2018-01-08 09:09

Listwy przypodłogowe z kolekcji Mardom Decor Premium to najlepsze rozwiązanie dla wykończenia każdego rodzaju podłogi. Łączą w sobie wszystkie cechy idealnych listew, dzięki czemu odpowiadają potrzebom różnorodnych wnętrz.
 
Listwy Mardom Decor Premium wykonane zostały z trwałego materiału Polyforce®, co sprawia, że w przeciwieństwie do listew z MDF, nie ulegają łatwo odkształceniu, rozwarstwieniu, lub pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Dzięki temu mogą być z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie czy łazienki. Dodatkowo, listwy wytworzone z materiału Polyforce® są rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ mogą podlegać ponownemu przetworzeniu.
 
Świetna jakość i walory użytkowe to nie wszystko. Listwy Mardom Decor Premium zachwycają swoim eleganckim, satynowym wykończeniem, dzięki pokryciu powłoką Supreme Satin®. Jest to wysokiej jakości lakier wykończeniowy nadający powierzchni listew idealną gładkość i podkreślający głębię ich bieli. Powłoka Supreme Satin® jest łatwa w utrzymaniu i pozwala na szybkie usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni listew.

fot. Mardom Premium

listwa

Perfekcyjny wygląd i trwałość listew świetnie współgra w zasadzie z każdym rodzajem podłogi. Dla wnętrz o wysokich wymaganiach użytkowych dobrym rozwiązaniem jest stosowanie ich z podłogami winylowymi. Dzięki podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i wodoodporności połączenie tych produktów jest chętnie wykorzystywane podczas remontów w obiektach usługowych lub pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu – a jeśli sprawdza się w trudnych warunkach, zapewne sprawdzi się także w naszym domu.
 
Urządzając wnętrze staramy się wybierać produkty wysokiej jakości, ale także użyteczne, piękne i jednocześnie praktyczne. W wielu wypadkach potrzebny jest bezpieczny kompromis między tymi cechami. Jednak nie tym razem… Wyjątkowy, elegancki wygląd listew Mardom Decor Premium i świetne walory użytkowe w połączeniu z prostym i łatwym montażem dają dokładnie to, czego oczekujemy od listew przypodłogowych – są rozwiązaniem idealnym.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy twój czas!
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie!

Wybierz sklep i termin >>