Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Mardom Decor Premium – listwy idealne.

Mardom Decor Premium – listwy idealne.

2018-01-08 09:09

Listwy przypodłogowe z kolekcji Mardom Decor Premium to najlepsze rozwiązanie dla wykończenia każdego rodzaju podłogi. Łączą w sobie wszystkie cechy idealnych listew, dzięki czemu odpowiadają potrzebom różnorodnych wnętrz.
 
Listwy Mardom Decor Premium wykonane zostały z trwałego materiału Polyforce®, co sprawia, że w przeciwieństwie do listew z MDF, nie ulegają łatwo odkształceniu, rozwarstwieniu, lub pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Dzięki temu mogą być z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie czy łazienki. Dodatkowo, listwy wytworzone z materiału Polyforce® są rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ mogą podlegać ponownemu przetworzeniu.
 
Świetna jakość i walory użytkowe to nie wszystko. Listwy Mardom Decor Premium zachwycają swoim eleganckim, satynowym wykończeniem, dzięki pokryciu powłoką Supreme Satin®. Jest to wysokiej jakości lakier wykończeniowy nadający powierzchni listew idealną gładkość i podkreślający głębię ich bieli. Powłoka Supreme Satin® jest łatwa w utrzymaniu i pozwala na szybkie usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni listew.

fot. Mardom Premium

listwa

Perfekcyjny wygląd i trwałość listew świetnie współgra w zasadzie z każdym rodzajem podłogi. Dla wnętrz o wysokich wymaganiach użytkowych dobrym rozwiązaniem jest stosowanie ich z podłogami winylowymi. Dzięki podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i wodoodporności połączenie tych produktów jest chętnie wykorzystywane podczas remontów w obiektach usługowych lub pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu – a jeśli sprawdza się w trudnych warunkach, zapewne sprawdzi się także w naszym domu.
 
Urządzając wnętrze staramy się wybierać produkty wysokiej jakości, ale także użyteczne, piękne i jednocześnie praktyczne. W wielu wypadkach potrzebny jest bezpieczny kompromis między tymi cechami. Jednak nie tym razem… Wyjątkowy, elegancki wygląd listew Mardom Decor Premium i świetne walory użytkowe w połączeniu z prostym i łatwym montażem dają dokładnie to, czego oczekujemy od listew przypodłogowych – są rozwiązaniem idealnym.

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.