Strona główna >> cms_news >> Krono XONIC - nowość w podłogach winylowych

cms_news

Krono XONIC - nowość w podłogach winylowych

2015-08-18

Podłogi winylowe (LVT) zyskują coraz większą popularność w naszym kraju. Dziś jest to jeszcze produkt, który budzi wiele pytań, ale prawda jest taka, że oferta ta prędzej, czy później zaistnieje mocno na naszym rynku.  Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje, które przybliżą Państwu ofertę podłóg winylowych KRONO XONIX marki KRONOPLUS. 

1. Podłogi KRONO XONIC w swojej budowie i technologii produkcji posiadają ponad 10 innowacyjnych patentów, które zapewniają jej spełnienie najwyższych (niemieckich) wymogów.
2. Podłogi KRONO XONIC, to podłogi już sprawdzone na rynkach w Niemczech i Słowacji, które zweryfikowały  jakość KRONO XONIC.
3. Podłoga KRONO XONIC posiada najwyższy parametr klasy użyteczności (34).
4. Podłoga KRONO XONIC jest w pełni wodoodporna. Można ją stosować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć i wodę (łazienki, pomieszczenie użyteczności publicznej).
5. Podłoga KRONO XONIC charakteryzuje się duża stabilnością wymiarów. Wg testów wytrzymałość na temperaturę sięga 70 °C.
6. Podłoga dzięki swojej budowie ma właściwości wyciszająca (minimalizacja efektu chodzenia).
7. Wzór w podłodze KRONO XONIC jest nanoszony metodą nadruku cyfrowego o wysokiej rozdzielczości 2600 dpi (rozdzielczość HD). Nadruk jest robiony bezpośrednio na deskę, dzięki czemu uzyskuje się najwyższą ostrość i głębię dekoru.
8. Zastosowany algorytm nadruku sprawia, że powtórzenie wzoru na desce nie powinno wystąpić na powierzchni 15 m2.
9. Podłoga jest odporna na plamy i wgniecenia. Dodatkowo zastosowano ochronę przed zarysowaniami Microscratch Protect. Niezależnie od tych parametrów zawsze zaleca się zabezpieczenie poprzez nakładki filcowe pod meble i odpowiednie zabezpieczenia chroniące podłogę przed kółkami foteli.
10. Powierzchnia podłogi jest antypoślizgowa (R9).
11. Podłoga posiada gwarancję 30 lat na zastosowania domowe i 5 lat na zastosowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej.
12. Podłoga posiada właściwości antybakteryjne (powłoka antybakteryjna A.B.C. -  Anti Bacterial Coating).
13. Podłoga KRONO XONIC jest montowana w systemie bezklejowym TOP CLIC (podłoga pływająca).
14. Podłoga nie wymaga stosowania dodatkowego podkładu.
15. Podłoga nie wymaga stosowania folii paroizolacyjnej.
16. Wymagania dla podłoża dla podłóg KRONO XONIC, to maksymalna odchyłka (nierówność) wynosząca 2 mm na długości 1 mb.
17. Podłoga KRONO XONIX wymaga zastosowania dylatacji 10 mm przy ścianach. W pomieszczeniach gdzie występuje wilgoć/woda szczeliny dylatacyjne muszą zostać zabezpieczone przed wniknięciem wody pod podłogę.
18. Podłogę można montować na elektrycznym i wodnym ogrzewaniu podłogowym.

źródło: Krono Original

CommentsBądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy twój czas!
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie!

Wybierz sklep i termin >>