Piękno, elegancja i bezpieczeństwo – szklane drzwi Amber

Nieczęsto widujemy szklane drzwi w naszych wnętrzach, a szkoda, bowiem szkło jest niezwykle eleganckim i estetycznym materiałem. Szklane skrzydła nie tylko świetnie prezentują się we wnętrzach – są również bardzo bezpieczne.

Piękno i gra światła

Szklane drzwi to rozwiązanie, które wprowadzi do naszego wnętrza element ekstrawaganckiej elegancji oraz niespotykanej gry świateł. To niesamowity i piękny element aranżacji.

Szklane drzwi pozwalają na nieograniczony przepływ światła do pomieszczenia, dzięki czemu jest ono bardziej doświetlone i optycznie powiększa się. A dzięki załamywaniu się promieni świetlnych na zdobieniach, które w drzwiach Amber powstają metodą sitodruku lub graweru, gra świateł tworzyć może niezwykłe efekty aranżacyjne.

Szklane drzwi AMBER

Linia szklanych drzwi Amber od INVADO składa się z czternastu, oryginalnie zdobionych modeli. Znaleźć wśród nich możemy geometryczne wzory dla wielbicieli usystematyzowanego porządku, fantazyjne modele urzekające płynnością linii czy asymetryczne kompozycje. W każdym modelu szeroka tafla szkła opatrzona wybranych motywem dekoracyjnym sprawia, iż przenikające światło powoduje wyjątkowy aranżacyjny efekt.

Szklane drzwi AMBER Piękno, elegancja i bezpieczeństwo – szklane drzwi Amber Piękno i elegancja szklanych drzwi Amber Poznaj piękno szklanych drzwi Amber

Jeśli nie mamy ochoty na wzory możemy wybrać szybę jednolitą. Z wzorami czy bez wybierać możemy pomiędzy szkłem przeźroczystym oraz wersją satinato, która sprawia, że światło przenika przez drzwi lecz nie można zobaczyć, co dzieje się po ich drugiej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu szklane drzwi Amber mogą z powodzeniem zostać zamontowane w łazience czy sypialni.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Szklane drzwi Amber są nie tylko piękne, lecz również bezpieczne. Cała kolekcja wykonana jest z hartowanego szkła o grubości 8 mm, co powoduje, że niezwykle trudno jest je rozbić. Dodatkowo, jeśli już miałoby dojść do takiej sytuacji, szkło rozbija się na drobne kawałki o zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu minimalizuje możliwość zranienia domowników.