Produkty do pielęgnacji podłóg.

Wysokiej jakości produkty do pielęgnacji podłóg firmy BAUTEC.

Środki oraz urządzenia do czyszczenia i konserwacji podłóg drewnianych lakierowanych i olejowanych, podłóg laminowanych, paneli winylowych ,wykładzin, płytek ceramicznych.

Urządzenie do czyszczenia:

Spray Mop – rewelacyjne urządzenie do czyszczenia i konserwacji podłóg drewnianych , laminowanych, wykładzin elastycznych – PCV, CV, Linoleum, kauczukowych oraz paneli winylowych LVT, płytek ceramicznych. W zestawie: mop, łatwy do uzupełniania pojemnik na środek pielęgnacyjny o poj. 700 ml, nakładka z mikrofazy.

Środki do pielęgnacji podłóg:

  • Clean – koncentrat do bieżącego czyszczenia paneli, podłóg drewnianych lakierowanych i olejowanych podłóg korkowych, paneli winylowych LVT, wodoodpornych wykładzin, płytek ceramicznych. Bardzo wydajny i skuteczny na mocne zabrudzenia. Posiada przyjemny zapach.
  • Wax – antypoślizgowy wosk do konserwacji i pielęgnacji podłóg lakierowanych i wykładzin elastycznych, paneli LVT w postaci koncentratu. Używany do konserwacji i pielęgnacji podłóg drewnianych pokrytych lakierami wodnymi, rozpuszczalnikowymi, lakierami UV i olejami UV. Nie pozostawia smug i zacieków.
  • Emulsja pielęgnacyjna – koncentrat do mycia i pielęgnacji podłóg olejowanych, woskowanych. Stosowany do czyszczenia na mokro oraz do pielęgnacji podłóg impregnowanych olejami , olejowoskami, woskami. Odporny na brud, nie podrażnia skóry. Po czyszczeniu na powierzchni zostaje delikatna warstwa pielęgnacyjna.
  • Polish-Plus – płynna pasta konserwująca na bazie naturalnych wosków do zabezpieczania podłóg drewnianych i korkowych pokrytych fabrycznymi powłokami lakierowanymi, olejowymi i woskowymi UV-utwardzonymi.

Produkty do pielęgnacji podłóg.

Kleje:

Klej poliuretanowy dwuskładnikowy TEC PU 2K PLUS
Wolny od rozpuszczalników i wody ekologiczny, dwuskładnikowy klej poliuretanowy, do klejenia każdego rodzaju podłogi drewnianej do grubości 22 mm – długiej, szerokiej, wąskiej, litej i warstwowej, z drewna liściastego, iglastego i egzotycznego. Do klejenia na wszystkich jastrychach mineralnych i płytach drewnopochodnych.

Klej syntetyczny TEC SUPER
Uniwersalny syntetyczny klej do parkietu na bazie żywicy syntetycznej, o ograniczonej ilości rozpuszczalnika zg. z Dyrektywą Europejską. Do klejenia parkietu, deski parkietowej litej, każdego rodzaju desek drewnianych – warstwowych. Do klejenia na wszystkich jastrychach mineralnych i płytach drewnopochodnych.