Sposób na ekskluzywne wnętrze – panele na wysoki połysk

Intrygujące, nowoczesne i efektowne? To panele podłogowe o wysokim połysku, które pozwolą Ci uzyskać niepowtarzalny efekt większej optycznie i bardziej luksusowej przestrzeni. Stworzone dla tych, którzy cenią sobie połączenie jakości, innowacyjności oraz oryginalnego designu.

Panele podłogowe z połyskiem dodają wnętrzu elegancji – ze względu na tę cechę idealnie sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w stylu glamour. Są również efektownym rozwiązaniem w industrialnych lub minimalistycznych przestrzeniach. Przy wyborze błyszczących paneli podłogowych warto jednak zwrócić uwagę na jakość materiałów, z jakich zostały wykonane.

Innowacyjność i luksus dzięki podłogom na wysoki połysk

Podłogi te swoją wytrzymałość i wyjątkowy połysk zawdzięczają najnowocześniejszej technologii utwardzania powierzchni lakierowej za pomocą elektronów. Pozwala to na całkowite wyeliminowanie rozpuszczalników z procesu produkcji. Dzięki temu powstała szeroka gama unikatowych i luksusowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące trwałości.

Panele na wysoki połysk, dzięki którym wnętrza nabierają prestiżowego charakteru. Jedną z zalet paneli o wysokim połysku jest fakt, że optycznie powiększają nawet niewielkie pokoje – zamieniają je w ekskluzywne i bardziej przestronne pomieszczenia.

Sposób na ekskluzywne wnętrze – panele na wysoki połysk

Postaw na połysk – trwałe i łatwe w utrzymaniu panele podłogowe

Nie musisz już się martwić, że panele z połyskiem z czasem stracą swój urok. Codzienne utrzymanie podłogi w czystości oraz jej pielęgnacja nie zajmuje wiele czasu. Twój dom może prezentować się perfekcyjnie i luksusowo. Do trzech najważniejszych zalet można zaliczyć:

  1. Łatwość utrzymania w czystości – dzięki dobrze dopasowanym częściom oraz idealnie gładkiej powierzchni kurz nie osadza się w szczelinach, a całą podłogę możesz szybko przetrzeć delikatnym mopem, by zachować jej połysk.
  2. Wytrzymałość – została osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii PDL (bezpośredniego nadruku na płytę) oraz wykorzystaniu elektronów w procesie utwardzania paneli, co pozwala na zabezpieczanie powierzchni w 100%.
  3. Wykonanie z naturalnych surowców – podstawą każdego panelu jest płyta z włókien drzewnych, charakteryzująca się dużą twardością i podwyższoną gęstością.

Dodatkowo podłogi takie są odporne na: ścieranie, plamy, promieniowanie słoneczne, wysokie temperatury.

Bez względu na to, jakie panele o wysokim połysku wybierzesz – będzie to dobra inwestycja. Dzięki niej w niedrogi sposób zamienisz swoje mieszkanie, dom lub biuro w luksusową, cieszącą oczy przestrzeń, której wszyscy będą Ci zazdrościć.